25.04.2018

Талант і сумління Олександра Довженка

Війна, сповнена жорстокості, насильства і ганьби, стає надзвичайною темою у творчості Олександра Довженка. Він написав кіноповість «Україна в огні» правдиво, реалістично і з натхненням.

«Vinogradovka Сountry Fest-2018» приглашает

29 апреля в рамках масштабного фестиваля «Vinogradovka Сountry Fest-2018», который ежегодно проходит в селе Виноградовка Арцизского района, состоится второй чемпионат Украины по ручной скоростной с

«Одеська кінохвиля» збирає глядачів

У районному Будинку культури відбувся насичений і цікавий показ українського та європейського кіно й анімації «Одеська кінохвиля-2018».

32-га річниця трагедії на ЧАЕС

32 роки тому світ здригнувся від чи не найстрашнішої техногенної катастрофи в історії людства  –  аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Сохранить каштановое великолепие

С 23 апреля началась обработка каштанов против каштановой моли. Работы проводятся в ночное время (с 23.00 до 5.00) на обоих проспектах – Мира и Суворова, а также на ул. Ивана Франко. 

В Измаиле боролись атлеты из четырех стран

В Измаиле 21 апреля состоялось масштабное событие – в спорткомплексе «Портовик» прошли соревнования по смешанным единоборствам «WEST FIGHT 27».

Всем участникам – мячи

 На базе ДЮСШ № 5 прошла Спартакиада общеобразовательных школ Одессы по гандболу среди мальчиков 5-6 классов.

З-під Києва – до Саврані. По досвід

Савранський район розташований на самій півночі Одеської області, заховавшись між хвойними і листяними лісами та трьох річок, за 18 кілометрів від автобану Одеса-Київ.

Щоб вибратися з ям

Те, що українські дороги потребують негайних якісних ремонтів, відомо всім, бо деякі автошляхи й назвати такими гріх: не дорога, а напрямок. 

Ключи к здоровью

Самому младшему жителю Балтской ОТГ, имеющему своего семейного доктора, полторы недели, а самому старшему – 95 лет. 

Это не профессия – это миссия

В марте месяце в Одесской облгос­администрации состоялось рабочее совещание, которое провел Уполномоченный Президента по защите прав детей Николай Кулеба. 

Махінаторам байдужі долі дітей

Наприкінці березня в с. Долинське внаслідок отруєння чадним газом загинула дитина. 

Інспектують неблагополучні родини

На обліку служби у справах дітей РДА перебувають 101 дитина-сирота та діти, позбавлені батьківського піклування.

Батьків не обирають…

За роки своєї журналістської діяльності мені не раз доводилося брати участь у рейдах, що проводять фахівці служби у справах дітей та ювенальної превенції.

Шанс на исправление

Сложные жизненные условия проживания, в первую очередь, сказываются на жизни и развитии детей. К сожалению, не всегда родители могут или хотят окружить своих детей заботой.

Сторінки