Вітали ювілярку

Напередодні Дня матері  Феодосія Яківна Вартік зі Степанівки відзначила свій 100-літній ювілей. Привітав з днем народження одну з найстаріших жителів  Окнянщини й голова райдержадміністрації Олександр Безименко.

Феодосія Яківна не сподівалася, що зустріне такий поважний і сивий ювілей. Оскільки все життя важко пропрацювала: більше 20 років — дояркою на фермі, сапала колгоспну ланку, а також очолювала місцеву сільську раду. Вийшовши на пенсію, вона влаштувалася  вихователем в дитячий садочок.

Виховала двох синів і доньку. Має чотирьох онуків і три правнучки, які є найбільшою потіхою її життя.

Свої сімейні узи юна доярка пов’язала з працьовитим селянином Василем Григоровичем, 1912 року народження. На жаль, чоловік у роки Другої світової війни пропав безвісти. 

Розповідаючи про історію родини, онук довгожительки  Вадим Стоян каже, що село Степанівка було засноване 8 сім’ями. Дід Феодосії Яківни був одним з перших поселенців. Й сьогодні рід іменинниці, як і півтора століття тому, розбудовує свій мальовничий край. Зокрема, Вадим Стоянов працює фельдшером у рідному селі. 

Численні гості, котрі завітали на ювілей, висловлювали вдячність Ф.Я. Вартік  за її добросовісну, невтомну працю, виховання дітей, онуків та правнуків. Бажали їй міцного здоров’я, родинного затишку, радості й турботи від рідних. У свою чергу ювілярка дякувала всім за увагу і теплі привітання. 

Фото Григорія Островського

Выпуск: 

Схожі статті