Контейнери власного виробництва

Влада Затишанської об’єднаної територіальної громади налагодила власне виготовлення контейнерів для збирання сміття. Цим займається новостворене  комунальне підприємство «Господар».

Очільник громади Геннадій То­польницький підрахував, що вигідніше зробити металеві баки самим, ніж замовляти в когось іншого і витрачати кошти на доставку. Тим паче, що місцеві майстри працюють на совість – і метал добротний використовують, і якісно виконують доручене завдання. Тож, є надія, що баки власного виробництва прослужать довше.

Перші три контейнери вже встановлено на ринковій площі селища Затишшя. Паралельно виготовляються ще 12 новеньких ємностей. Всього заплановано зробити 80 контейнерів. Вони будуть розставлені по всіх селах громади.

– Ми хочемо обладнати спеціальні майданчики для встановлення контейнерів у кінці вулиць, щоб люди припинили нарешті викидати сміття де завгодно, а складали його у спеціально відведених місцях, –  відзначив Г.Топольницький.  

Декілька тижнів тому за кошти громади було закуплено 36 сучасних бетонних урн, які розставлені в місцях масового перебування людей.

В минулому році за рахунок інфраструктурної субвенції громада придбала новенький потужний сміттєвоз. Але до цього часу не могла використовувати його на повну силу через відсутність спеціальних контейнерів. Відтепер проблема з оперативним збиранням і вивезенням сміття частково вирішена. Але, як відзначив голова Затишанської громади Геннадій Топольницький, це лише початок. У найближчому майбутньому процес прибирання буде відпрацьований до автоматизму.

Выпуск: 

Схожі статті