20.06.2018

Дети учатся энергосбережению

 После того, как Ренийский городской совет присоединился к инициативе Европейского Союза «Соглашение мэров», ведется активная работа по реализации энергоэффективных проектов, которые направлены в п

З добром до людей

Микола Йосипович Захар'єв  знаходиться біля керма ПСП «Маяк» понад чотири десятки літ і не злічити тих добрих справ, які було здійснено ним та підприємством для заможного життя своїх земляків.

Зачем облегчать лёгость

Что такое морское многоборье? С чем его, как говорится, едят? Или с чем его сегодня, увы, не едят?

И снова – «Кубок Лиманов»

23-24 июня на трассе в с. Ка­пустино (Николаевская  область) состоится  ралли «Нико­лаев», которое является 2-м этапом чемпионата Украины по мини-ралли «Кубок Лиманов». 

Оновлюється дім для стареньких

У Будинку милосердя с. Байтали розпочався довгоочікуваний ремонт, на який з державного бюджету виділено 1млн. 450 тис. грн. З коштами посприяв народний депутат України Іван Фурсін.  

Контейнери власного виробництва

Влада Затишанської об’єднаної територіальної громади налагодила власне виготовлення контейнерів для збирання сміття. Цим займається новостворене  комунальне підприємство «Господар».

За світлофори світить строк

Минулоріч зловмисники вкрали на залізниці аж шість маневрових світлофорів.

Первый суд в разворованном кредитном обществе

В течение 10 лет, пока уходили из жизни сотни ограбленных ветеранов, пенсионеров и инвалидов, было несколько судебных намерений, попыток и даже массовых инсценировок.

На Одещині розпочалися жнива

На Одещині стартувала збиральна кампанія ранніх зернових та зернобобових культур. Одними з перших приступили до косовиці хлібної ниви аграрії північних районів області. 

…І скарби Трипілля

У мальовничому куточку Кодимщини, в смарагдовій чаші лісів, де тихо несе свої води ріка Савранка, знайшло прихисток одне з найкрасивіших сіл району – Івашків.

Театральная премьера от мастера телесериалов

Этим летом Одесса станет ближе к Сербии – и это сближение осуществит Одесский академический русский драматический театр.

Відпочинок на морі обернувся трагедією

У Кілійському районі 17 червня відпочиваючі на пляжі у селі Приморське зафіксували аномальне явище – два стовпи смерчу.

Щоби гроші йшли за пацієнтом

На Любашівщині більше 6 тисяч осіб визначились із медичним супроводом сімейного лікаря.

Одесский кинофестиваль становится все популярнее

Для участия в конкурсных программах 9-го ОМКФ было подано больше тысячи фильмов из 95-ти стран.

Гратись у медиків можна тільки всерйоз

Два роки тому представники освіти та охорони здоров’я міста Чорноморськ зібралися, щоб обговорити, як організувати дозвілля дітей у літню пору.

Сторінки