Нова надія для старого клубу

Центром культурного життя в селі Великий Буялик є Будинок культури з залом на 500 місць, зведений в далекому 1935 році. На його сцені з успіхом виступали артисти Київського, Львівського, Одеського драматичних театрів та учасники сільської художньої самодіяльності.

 — Наш сільський заклад культури давно потребував капітального ремонту, бо протікав дах, непристойним був внутрішній та зовнішній вигляд, — розповіла Великобуялицький сільський голова Євдокія Дучева. —  Ремонтні роботи розпочалися ще 2015 року, але за браком власних коштів завершити його не вдалося. 

У 2016-2017 роках ремонт фасаду профінансував наш надійний партнер, керівник фермерського господарства «Хлібороб-1»  Валентин Бігняк. Ще 300 тис. грн. цільової субвенції з державного бюджету, отриманої  за сприяння народного депутата Івана Фурсіна, витрачено на перекриття даху. 

В поточному році на продовження капітального ремонту нардеп посприяв із виділенням Кабміном додаткових 900 тис. грн. Півмільйона передбачено кошторисом сільради, а ще 200 тис грн. — у районному бюджеті. Їх вистачить, щоб замінити вікна та двері, провести інші необхідні відновлювальні роботи. 

Невдовзі в оновленому РБК його творчі працівники на новому рівні дбатимуть про згуртування молоді, їхній духовний і творчий розвиток, збереження та примноження народних традицій на території усієї громади. Адже гордістю його мешканців і всього району є танцювальні колективи «Благоєв-танц» і «Юність», хорові студії обох шкіл села Петрівка, інші самодіяльні  артисти. 

Выпуск: 

Схожі статті