Іванівський

Это моя любовь

Море цветов, очарование улыбок, искренность слов и всевластие светлой печали… Все это вплелось в венок откровения, которое царило в общении ребят, их родителей, педагогов Бельчанской общеобразовате

Криница счастья

Если бы в селе Бараново объявили конкурс на лучшую усадьбу и удостоили меня чести быть членом жюри, то я предложил бы присудить первое место Раисе Семеновне и Андрею Карповичу Кирилюкам.

Як справжній солдат

Багато наших земляків проходять службу у Збройних силах України. Вони полишили свої домівки, родини, щоб захищати Батьківщину, її суверенітет і незалежність.

Вже задніх не пасемо

Триває розпочатий у квітні капітальний ремонт дороги державного значення М-05 «Київ – Одеса» на 402-409 кілометрах (Знам’янський підйом).

Оберіг для Адамівки

Духовне життя невіддільне від святинь. Тому жителі сіл не лише оберігають та облаштовують, а й будують релігійні споруди.

Не лише комфорт

На початку місяця завершився ямковий ремонт найпроблемніших ділянок дороги від траси Одеса – Київ до селища Іванівка. Розширено і прибрано узбіччя.

Щоб бути із врожаєм

Жодна галузь економіки не залежить від природно-кліматичних умов так, як сільське господарство. Травневі опади порадували сільгоспвиробників, сприяли поповненню запасів вологи в ґр

Традицій не слід забувати

Проїжджаючи територією СП «Правда», ТОВ, ніби потрапляєш в інший світ – підбілені дерева лісопосадок попід дорогу, стовпи, приміщення ферм, тракторних бригад, прибрана прилегла територія навколо ад

Організовано, професійно, відповідально

В аграрному секторі економіки всі роботи – від обробітку ґрунту до збирання врожаю – дуже важливі.

За сучасними технологіями

В ДПДГ «Богунівська еліта» (директор Валерій Павлович Беспалий) докладають максимум зусиль, щоб отримати здорових поросят з високопродуктивним потенціалом.

Династія

Віктор Андрійович Лапатєй – підполковник Служби безпеки України у відставці.

В бій ідуть шураві

– Неоголошена війна в Демократичній Республіці Афганістан мало не щоночі нагадує про себе.

Щоб мати прибуток

В ДП ДГ «Богунівська еліта» (директор Валерій Павлович Беспалий) колектив молочнотоварної ферми плідно трудиться під керівництвом досвідченого фахівця Михайла Михайловича Колісниченка. 

Любов до землі наснаги додає

Незважаючи на всі примхи погоди, трудівники ПСП «Україна» щороку доводять, що здатні протистояти будь-яким природним та ринковим пере

Важливо відчувати підтримку

Військовозобов’язані, які служили в зоні антитерористичної операції, а особливо ті, що були мобілізовані у перші хвилі, зіштовхнулися з тим, що забезпечення було недостатнім.

Сторінки