Що можна зробити з одного інтернату?

На Подільську спеціалізовану школу-інтернат І-ІІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій чекають зміни та модернізація. Так, на базі інтернату планується створити загальноосвітню школу, зокрема, сюди буде переведено ЗОШ №8, а на базі спального корпусу – працюватиме перший в Одеській області «Центр соціальної підтримки сім’ї та дітей», який включатиме відділення тривалого перебування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, соціально-психологічної допомоги сім’ям та особам, які зазнали вплив війни, АТО, ВПО, термінового влаштування дітей, соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, відділення для батьків з дітьми та підтримки сім’ї. Реалізувати проект вдасться завдяки передачі цілісного майнового комплексу комунального закладу «Подільська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області до комунальної власності територіальної громади місті Подільська. Відповідне рішення було прийнято на минулій сесії обласної ради.

«Питання про передачу цьо­го комунального закладу те­ри­торіальній громаді міста Подільська було опрацьоване на профільних постійних комісіях обласної ради та знайшло підтримку колег-депутатів у сесійній залі. Це рішення дасть змогу керівництву міста реалізувати проекти, які планувалися протягом декількох років», – зауважив голова Одеської облради Ана­толій Урбанський.

Нагадаємо, що протягом 2017 року за кошти обласного бюджету у Подільській спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій було встановлено металопластикові енергозберігаючі вікна та двері, газові котли, відремонтовано фасад, класні кімнати, банно-пральний комплекс, спортивну залу, приміщення устатковано побутовою технікою.

Выпуск: 

Схожі статті