На втіху молоді й малечі

На території Мигаївської сільської ради нещодавно облаштували два сучасних спортивних майданчики. Про це подбала місцева влада, яка дослухалася до пропозицій молоді і виділила з бюджету майже 200 тисяч гривень.

Один майданчик з десяти тренажерів для занять спортом облаштували у селі Мигаї, а інший, абсолютно такий самий, – у Мигаєвому.

Інна Татарли – очільниця невеликої громади, до якої входить  всього три населених пункти, – не приховує свого задоволення від виконаної роботи:

– Ми намагаємося не економити на створенні умов для проведення дозвілля нашої молоді та малечі. У всіх селах сільради є чудові дитячі майданчики, а тепер підростаюче покоління матиме можливість ще й качати м’язи та підтримувати фігуру. До речі, на нових тренажерах із задоволенням займаються і люди старшого віку. Тож можна сказати, що наші бюджетні витрати приносять користь всім, хто забажає подбати про своє здоров’я.

Інна Олександрівна подякувала за допомогу в облаштуванні спортивних майданчиків депутатові районної ради Андрію Чоботаренку та жителю села Мигаї Володимиру Татарли.

Выпуск: 

Схожі статті