У Кілійській ОТГ освіта стає доступнішою

Кожна людина має право на освіту – саме так говориться у Конституції. І щоб вона була доступнішою, працює державна програма «Шкільний автобус». Саме за цією програмою у Кілійській об’єднаній територіальній громаді з’явився новий шкільний автобус.

– Транспорт для школярів придбано за рахунок співфінансування з обласного та місцевого бюджетів, у співвідношенні – 70 % обласних коштів і 30 % – місцевих, – повідомив голова Кілійської ОТГ Павло Бойченко. – Автобус фірми ТОВ «Торговий дім «Еталон» на 31 пасажирське місце має зручні сидіння і відповідає усім вимогам безпеки для перевезення дітей. 

Додамо, що цей транспортний засіб вартістю 1,656 млн.грн. забезпечить підвіз учнів загальноосвітніх шкіл міста Кілія, а також сіл Ліски та Шевченкове. Його поява стала можливою завдяки злагодженій роботі, підтримці керівництва та депутатського корпусу обласної ради.

– Вкрай важливо створити умови для рівного доступу дітей до здобуття якісної освіти, незалежно від місця проживання, – підкреслив голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський. – Наявність шкільного автотранспорту дозволить багатьом учням, не витрачаючи зайвого часу, а головне – безпечно дістатись до своїх навчальних закладів.

Нагадаємо, у цьому році в Одеській області за державною програмою «Шкільний автобус» були придбані транспортні засоби для перевезення учнів опорного закладу ««Школа-гімназія №1» в Арцизі, а також для підвезення учнів та учителів Гвоздавської ЗОШ I-III ступенів, які проживають у селах, підпорядкованих Гвоздавській сільській раді Любашівського району Одеської області.

Выпуск: 

Схожі статті