«Дунайські гостини» нарешті відбулись

Довгоочікувана подія таки сталася - гастрономічний фест «Дунайські гостини» у місті Вилкове відбувся 8 вересня та зібрав стільки гостей, що не залишилось вільного місця на площі Святого Миколая. 

Цей фестиваль мав відбутися ще у перші дні червня. Тоді розповідали, що цей захід об’єднає рестораторів, місцевих виробників продуктів, найкращих українських шеф-кухарів, відомих експертів, food-блогерів і справжніх гурманів, а для гостів передбачили гастрономічні сувеніри та відкриття, а також нові страви на традиційній основі.

Але не склалося - як пояснили організатори, фестиваль переноситься на 24 червня у зв’язку з тривалим нерестом риби у Дунаї та його акваторії та заборону на її вилов.

Напередодні нової дати проведення - нове повідомлення про перенесення. В той час організатори були схвильовані неможливістю вмістити в рамках запланованих локацій велике скупчення людей та забезпечити відповідні заходи його безпеки. 

І ось нарешті 8 вересня гастрономічний фест «Дунайські гостини», який став переможцем всеукраїнського конкурсу «Малі міста – великі враження», щедро пригощав всіх своїх відвідувачів.

В цей день на вул. Свято-Миколаївській представили страви народів Придунав’я, Одеська кіношкола ім. Віри Холодної додали свій неповторний яскравий компонент, а спортивним елементом свята став парад човнів, каяків та катерів. Вже увечері для гостів фестивалю виступив Національний одеський філармонічний оркестр, який виконував нову європейську програму «Hits Of The World».

Найочікуванішою стравою була юшка по-ліпованськи, яку готували у рекордній кількості. Для її приготування використали 1670 кг риби 16 видів, 430 кг моркви, 400 кг цибулі, 400 кг картоплі, 120 кг помідорів, 60 кг болгарського перцю, 30 кг солі та 2,5 т води. А для саламуру знадобилися 30 кг часнику та 15 кг гіркого перцю.

Казан для рибної юшки виготовили працівники Кілійського суднобудівельно-судноремонтного заводу, а саму страву готували учні Одеського вищого професійного училища морського туристичного сервісу. 4 т 56 л рибної юшки – це національний рекорд України, який був належним чином зафіксований. 

Почесними гостями гастрофесту стали міністр культури Євген Ніщук, голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов та голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

Завершенням такого смачного свята став яскравий феєрверк, який розмалював нічне небо різнобарвними вогнями.

Выпуск: 

Схожі статті