По права — до райцентру

У смт Любашівка працює мо­біль­ний сервісний центр Мініс­терства внутрішніх справ в Оде­ській області. Обслугову­ватимуть громадян у МСЦ два адміністратори та фахівець Експертної служби МВС, які проводитимуть  реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів, заміну посвідчення водія та прийматимуть запити на отримання довідок про відсутність судимостей.

Впродовж року це вже дев’ятий візит якісного державного сервісу до Любашівки. За цей час екіпажем МСЦ надано 122 послуги, а саме: проведено 63 дії, пов’язані з реєстрацією (перереєстрацією) транспортних засобів,  замінено 47 посвідчень водія, прийнято 11 запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

За словами заступника начальника Регіонального сервісного центру МВС в Одеській області  Владислава Чабана, мета Головного сервісного центру МВС —  зробити державний сервіс доступним у кожному куточку нашої області, де немає стаціонарних відділень. 

Він підкреслив, що тепер не громадяни їдуть за отриманням державних послуг, а державний сервіс рухається до них. Загалом мобільний сервісний центр виїжджає при нагальній потребі на запит від місцевих органів виконавчої влади, і відповідну заявку на його роботу можна подати до Регіонального сервісного центру МВС в області. 

В межах свого візиту Владислав Чабан провів плідну зустріч з місцевим керівництвом, на якій, враховуючи великий попит на послуги мобільного сервісного центру МВС, було вирішено продовжити перебування МСЦ в Любашівці до 3 листопада 2018 року.

Тепер всі бажаючі можуть отримати послуги сервісного центру МВС, не виїжджаючи за межі Любашівського району, а мешканці найближчих районів можуть завітати до Любашівки і щонайшвидше вирішити свої питання. 

На знімку: оформляється посвідчення водія 

Фото автора  

Выпуск: 

Схожі статті