Трішки істини – у вині

Упродовж вихідних в Болграді відбувся масштабний винний фестиваль. Понад 40 виноробів з різних куточків Одещини, а також з Болгарії та Молдови представили свою продукцію на центральній площі міста. Про це повідомив начальник управління туризму, рекреації та курортів Одеської обласної державної адміністрації Олександр Шека.

«Фестиваль проводиться щорічно, це вже восьмий «Bolgrad Wine Fest», - зауважив начальник управління туризму, рекреації та курортів Одеської ОДА Олександр Шека. 

- Він є частиною традицій виноробів цього району, а для області – елементом самобутньої культури і гастрономічного туризму».

Уперше під час фестивалю кожен охочий мав можливість спробувати себе у ролі винороба та взяти участь у процесі давлення винограду. Традиційно відвідувачі мали змогу продегустувати широку палітру вин і скуштувати різноманітні національні болгарські страви, серед яких – каварма, бринза, міліна та домашні ковбаски. 

Гостей фестивалю розважали виступами болгарські, албанські, гагаузькі, молдовські та інші народні колективи. Також на території діяв ярмарок, на якому народні умільці представили власні вироби з кераміки, овечої вовни, різноманітної вишивки та картини.

Фото інтернет-газети «Топор»

 

Выпуск: 

Схожі статті