У комфортних умовах

Днями у центральній районній лікарні урочисто відкрили стоматологічне відділення. Необхідні кошти на реконструкцію приміщення виділили з обласної казни за сприяння депутата облради Володимира Щербини. 

За інформацією головного лікаря ЦРЛ Анатолія Койчева, з обласного бюджету надійшло близько 1,3 млн. грн., а з районного  — 570 тис. грн. Їх вистачило, щоб переобладнати неробочі  кабінети хірургії під стоматологію. З великим об’ємом будівельно-ремонтних робіт напрочуд професійно справився місцевий підрядник, керівник ПП «А.В.А.» Андрій Берновега.  

Головний медик району розповів, що до цього стоматологія працювала в аварійній будівлі, яка є пам’ятником архітектури. Щоправда, стан медичного закладу не відповідав санітарно-гігієнічним нормам, бо ґрунтові води завдали непоправної шкоди стінам. Сирість також не додавала комфорту ні лікарям, ні пацієнтам. Крім того, на утримання окремого від райлікарні приміщення та енергоносії витрачалися чималі суми.

Відтепер стоматологія компактно ташується на території лікарні. Для медперсоналу і відвідувачів створені прекрасні умови. Більше ста тисяч гривень ми витратили на технічне оновлення відділення та придбання необхідних матеріалів для лікування хворих, — додав Анатолій Койчев. 

На урочистостях з нагоди відкриття стоматологічного відділення голова РДА Ганна Карпова підкреслила, що спільними зусиллями вдалося зробити гарну справу для людей. Вона висловила надію, що жителі району вже не шукатимуть інші лікарні, щоб поліпшити своє здоров’я. Адже в Ананьєві працюють гарні фахівці. Поступово медики забезпечуватимуться необхідним устаткуванням. Нагадаємо, що у вересні в ЦРЛ запрацювало відремонтоване дитяче відділення.

Выпуск: 

Схожі статті