Найкращі з-поміж молодих

Голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський нагородив дипломами лауреатів щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя у 2018 році.

«Я пишаюся тим, що в нашій Одеській область багата на талановитих людей. А це означає, що у нашої країни є світле майбутнє. Я щиро бажаю вам й надалі наполегливо прямувати до поставленої мети, підкорювати нові вершини на благо Одещини і країни. А ми, зі свого боку, як представники влади, готові усіляко сприяти вашому розвитку», – наголосив Анатолій Урбанський під час вітальної промови.

Цього року було розглянуто 118 заявок на участь у конкурсі. Конкурсною комісією було відібрано 31 лауреата у 9-ти номінаціях, зокрема:

У номінації «Золота надія Одещини» перше місце посіла Варвара Чернова. У номінації «За творчі досягнення» кращим виявивсґ Богдан Кіріяк. У номінації «За наукові досягнення» перше місце присудили Олексію Чернишову. У номінації «За спортивні досягнення» перше місце посів Дмитро Гатілов. У номінації «За педагогічні досягнення» перше місце здобула Айна Ніколаєва. У номінації «За особисту мужність» перше місце посів Олександр Федосьєв. У номінації «За внесок у розвиток громадського руху» перше місце посіла Катерина Вітенчук. У номінації «За внесок у сферу охорони здоров’я» перше місце зайняла Вікторія Чіканчі. У номінації «За внесок у розвиток місцевого самоврядування» переможцем стала Анастасія Шилова. 

Нагадаємо, що до участі у змаганні на здобуття премії допускаються школярі, студенти, молоді фахівці Одещини віком від 14 до 35 років, які досягли особливих успіхів у професійній, науковій, творчій, громадській діяльності та спорті. Премії присуджуються у 10-ти номінаціях на конкурсних засадах, у кожній з номінацій за трьома призовими місцями: І місце – 10000 грн.; ІІ місце – 7000 грн.; ІІІ місце – 5000 грн. 

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті