Місто святкує День Святого Миколая

У місті Кілія низка новорічних гулянь стартувала на Центральній площі з улюбленої новорічної традиції. Під слова «Раз, два, три, ялинонька – гори!» на восьмиметровій ялинці запалали різнокольорові вогники, і свято розпочалося!

До слова, цей ритуал запалювання гірлянд на головній ялинці міста проводиться лише вдруге, але можна сміливо говорити, що він стане доброю традицією.

Напередодні Дня Святого Миколая на мешканців і гостей міста чекало театралізоване дійство за участі винуватця свята і янголят. Конкурси, хороводи, танці та медові пряники зробили цей вечір по-справжньому святковим і незабутнім.

Для тих, хто бажав потішити себе гарячою кавою-чаєм або новорічним сувеніром, тут же, на площі, працювало різдвяне село. У прикрашених гірляндами будиночках, які пропрацюють до 8 січня, можна придбати солодощі та напої, а також сувеніри, прикраси та подарунки.

Наступного дня, 19 січня, в старовинному напівпідземному Свято-Миколаївському храмі священнослужителі і православні віруючі з усього району зібралися на святкову службу. Тут також проводився продаж пісної домашньої випічки, напоїв та сувенірів ручної роботи. Виручені кошти спрямують на потреби храму.

День Святого Миколая святкує і Кілійський транспортний коледж Державного університету інфраструктури та технологій. Ось уже третій рік поспіль студенти і педагоги в це світле свято відвідують місцеву дитячу лікарню. Цього року представники студради Богдан Слободенюк, Тетяна Онищенко та Андрій Коломієць передали лікарні кошти, зібрані в ході благодійної акції «Святий Миколай, діточкам допомагай!». До слова, в акції брали участь не тільки студенти і їх педагоги, а й батьки учнів.

- Діти - це наше майбутнє. І особливо сьогодні, в таку складану годину, дуже важливо дивитися в майбутнє, і кожен з нас має бути благодійником, щоб принести хоч якусь радість у дитяче серце, - наголосила директор коледжу Тетяна Карадобрій. - Нeхaй у кожній родині лунaє дзвінкий дитячий сміх, пaнує рaдість, любов та достаток.

Свято завітало і до районного будинку культури, на сцені якого його колектив презентував нову театралізовану постановку «Прийди до нас із Раю, Святий Миколаю!». Нову постанову з успіхом представили до свята театральна студія режисера Олександра Перфільєва, учні Кілійського профтехліцею, Кілійського транспортного коледжу, танцювальний колектив Дитячої музичної школи і фольклорний гурт РБК.

- Нехай Святий Миколай завітає та обдарує кожного найбільш бажаними та необхідними подарунками, - такі побажання було чути і на площі, і у лікарні. - І нехай він принесе у кожнісінький дім щастя, здоров’я, радість та спокій і подарує нашій Україні мир та злагоду!

Выпуск: 

Схожі статті