Подарували дітям диво

Цьогоріч у райцентрі вперше запрацювала резиденція Святого Миколая. Для цього доклали всіх зусиль дорослі на чолі з головою районної ради Катериною Лаптієнко. 

Було виготовлено чарівні інсталяції для зустрічі зі Святим Миколаєм – їх розмістили безпосередньо на площі перед приміщенням райдержадміністрації. І головне, що для створення цієї неймовірної краси не було використано бюджетних коштів – все за рахунок щедрих місцевих спонсорів.

Дітки із задоволенням фотографувалися зі Святим Миколаєм, роль якого чудово виконав депутат Великомихайлівської селищної ради Дмитро Завада. За декламування віршиків він вручав діткам солодкі подаруночки.

– Незадовго до Дня Святого Миколая в нас народилася ідея: створити для дітвори щось незвичайне, таке собі святкове містечко, – розповіла Катерина Лаптієнко. – Впевнена, що в нас все вийшло, дякуючи однодумцям, тим, хто хоче дарувати добрі справи. Слова подяки адресую генеральним спонсорам цієї святкової казки та помічникам у створенні чарівних декорацій, усім працівникам районної ради, оргвідділу та служби у справах дітей райдержадміністрації, усім-усім, хто долучився до цього зимового дива. Бачила задоволені очі дітей, чула вдячність батьків, і від цього серце переповнюється теплом та любов’ю до свого рідного краю. 

Організатори також подбали про змістовну концертну програму, про гарячий чай та глінтвейн для дорослих учасників. Словом, задоволеними залишилися усі, хто завітав 19 грудня на це справді казкове дійство.

Дещо іншого штибу подарунки отримали від святого Миколая діти Любашівки.

19 грудня відбулася урочиста передача учням нового шкільного автобуса, а у дитсадку «Казка» смт Любашівка відкрили ще одну дитячу групу для 17 малюків. 

Выпуск: 

Схожі статті