Різдвяна ніч на льодовій арені

У спортивно-концертному комплексі «Одеський Палац спорту» на льодовій арені СДЮШОР «Крижинка» за підтримки Одеської обласної ради відбулося яскраве льодове шоу за участю фігуристів одеської школи фігурного катання.

Глядачам, серед яких були і діти із багатодітних сімей та дитячих будинків міста, презентували масштабну виставу «Ніч напередодні Різдва» за мотивами повісті Миколи Гоголя «Ночь перед Рождеством» у музичному супроводі одеського симфонічного рок-оркестру «Hardy Orchestra».

Молоді фігуристи провели яскраву новорічну виставу з виконанням складних танцювальних номерів і колоритними українськими жартами.

«Наразі наша оновлена льодова арена, завдяки зусиллям Одеської обласної ради, дозволяє проводити шоу високого рівня. Унікальність проекту «Ніч напередодні Різдва» в тому, що це – популяризація фігурного катання, як спорту. Ми хотіли показати своїх чемпіонів, похизуватися досягненнями в спорті, щоб глядач знав прізвища та обличчя дітей, які виступають за місто і країну на міжнародних змаганнях. Ну, і головне, створити свій, національний продукт, який зможе конкурувати з іншими льодовими шоу. В основі сценарію шоу лежить український твір, звучить українська музика, в шоу беруть участь чемпіони українського спорту. Спеціально для шоу створені чудові декорації, які символізують українську історію новорічних свят, пошиті яскраві українські костюми. Це наш перший пілотний проект. Далі будемо створювати інші льодові шоу та плануємо гастролювати», – розповідає директор СДЮШОР «Крижинка» Наталія Тютюнник.

До створення шоу було залучено близько 60 одеських фігуристів: майстри спорту з фігурного катання на ковзанах, члени збірної команди України, срібні призери Чемпіонату України 2018 року – Ганна Іванченко, Віолетта Бичкова та Іван Хобта; майстри спорту України, призери та переможці Всеукраїнських та Міжнародних змагань – Даниїл Воропаєв, Варвара Ромадинова, Георгій Чернишов, Катерина Іванченко; кандидати в майстри спорту України, призери й переможці Всеукраїнських та Міжнародних  турнірів – Артемій Ковальчук, Ангеліна Синькевич, Владислав Сидюк, Валерія Бондарева, Микита Александрович, Анатолій Чигидин. Постановник льодової вистави тренер СДЮШОР «Крижинка» Олена Воропаєва. Всього над постановкою льодового шоу працювало близько 200 чоловік, включаючно з музикантами, декораторами, тренерами, керівниками СДЮШОР «Крижинка» тощо.

«Поступово льодова арена у Одеському Палаці спорту перетворюється на ще один культурно-спортивний осередок регіону. Поки що це – єдина така арена у Одеській області, здатна вмістити велику кількість глядачів і запропонувати справді видовищну програму. Спільними зусиллями ми повертаємо Одеському Палацу спорту статус головної льодової арени Одещини, готуємось до масштабних спортивних подій. Вдячний керівництву СДЮШОР «Крижинка», батькам та вихованцям одеської школи фігурного катання за твору наснагу та бажання розвивати й популяризувати такий видовищний та вишуканий вид спорту як фігурне катання на ковзанах», –  висловився голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті