Флешмоб та кінопроект – до Дня Соборності

Патріотичні танцювальні флешмоби для учнів міських шкіл ОНЗ «Арцизький НВК «ЗШ І-ІІІ ст. № 1-гімназія-МНВК-ДНЗ» та Арцизької ЗОШ І-ІІІ ст.№5 були організовані театром «Веселка» Арцизького Центру дитячої та юнацької творчості в рамках відзначення 100 років з дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. А проводили їх на шкільних перервах - під пісню «Сонце нам сяє» та девіз артистів: 

«Ми вірим в майбутнє твоє, Україно! 

Бо ти в нас найкраща, 

бо ти в нас єдина,

Немає такої, як ти на землі!».

Але цим не обмежились заходи до визначного дня в історії українського народу - дня єднання, боротьби за цілісність та незалежність держави. 

В Арцизькому районному Будинку культури відбулося урочисте свято «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг», присвячене цій даті. 

- Це свято нагадує нам, що не існує окремо Західної та Східної України, - звернулась до тих, хто зібрався у залі, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Бахчеван. - У нас - єдина держава і ми – єдиний народ. Вітаю вас зі сторіччям Дня Соборності України та бажаю всім суспільної злагоди й миру, сил та натхнення, творчих успіхів, подальшої плідної праці на благо нашої Вітчизни.

А потім голова кінооб’єднання, генеральний продюсер національного кінопроекту «Слава Україні! — Героям Слава!» Олена Фурдуй презентувала національно-патріотичний кінопроект під такою ж назвою. В рамках заходу до Дня Соборності України показали і стрічку з цього проекту, після чого Олена Фурдуй розповіла глядачам про історію його створення та відповіла на численні запитання.

Завершенням свята став виступ вихованки Арцизької музичної школи Ангеліни Донкоглової, яка виконували патріотичні пісні.

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті