Відновлюється інтерес до хокею

Наприкінці січня, коли ще не потепліло, збірна команда селища Любашівка зіграла свій перший хокейний матч на замерзлому ставку зі спортсменами з Кривого Озера Миколаївського району. На відміну від господарів льодового майданчика, які брали в руки ключку, мабуть, у далекому дитинстві, кривоозеряни вже більше 5 років кожну зиму відточують свою майстерність на замерзлій Кодимі.

Ентузіасти Володимир Головаченко, Сергій Феденчук, Олександр Дехтяренко, Віталій і  Анатолій Філіпенки, Микола Балакан, очолені футболістом і підприємцем Олександром Філіпенком,  розчистили від снігу вкритий кригою один зі ставів на річечці Довгенькій, встановили ворота, відшукали на горищах ключки і шайби та зійшлися у поєдинку зі своїми суперниками. Щоправда, грали без ковзанів, бо нині цей спортивний інвентар відшукати непросто. 

Товариський хокейний матч між Любашівським і Кривоозерським районами завершився з рахунком 8:2 на користь більш майстерних гостей турніру. 

Спортсмени і численні вболівальники отримали чимало позитивних вражень. Юнаки отримали прекрасну можливість спробувати свої сили у грі справжніх чоловіків. 

Прикро, але цей вид зимового спорту останні десятиліття не практикувався серед молоді і фактично занепав. Але, завдячуючи любителям, знову отримав шанс на відродження.

На знімку: хокей на ставку

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті