Новий голова РДА

Президент України підписав розпорядження про призначення головою Захарівської РДА Олексія Кузьмича Осійчука.

Новому керівникові району дано випробувальний термін у три місяці. Документ про призначення Олексія Осійчука опублікований на сайті Президента України 30 січня 2019 року. Олексію Кузьмичу 58 років.

Він народився в селі Богуші Березнівського району Рівненської області. Має вищу освіту – закінчив Рівненський інститут культури за спеціальністю «Культурно-освітня робота», а також Одеський регіональний інститут держуправління, здобувши кваліфікацію магістра державного управління. 

Свою трудову діяльність Олексій Осійчук розпочав з посади директора Зарічненського районного будинку культури в Рівненській області.

У 1990 році приїхав до Фрун­зів­ського району (нині - Захарів­ський) і понад 20 літ очолював районний будинок культури.

У 2011 році був призначений першим заступником голови Фрунзівської райдержадміністрації. Зі зміною влади в 2015-му тимчасово не працював.

З вересня 2017 року і по сьогоднішній день обіймав посаду заступника голови Захарівської РДА.

Нагадаємо, що попередній голова Захарівської райдержадміністрації Ігор Іванович Стебловський пішов з життя в листопаді 2018 року після кількох місяців боротьби з важкою хворобою. Увесь цей час обов’язки керівника району виконував перший заступник голови РДА Віктор Скрипник.

Выпуск: 

Схожі статті