06.02.2019

Эстафета памяти

Район готовится провести Всеукраинскую эстафету памяти «Слава освободителям Украины», приуроченную к 75-летию освобождения Украины, Одесской области и Балтского района от нацистских захватчиков, а

Ришельєвський ліцей приводять до ладу

Найближчим часом має розпочатись реставрація фасадів будівлі-памятки архітектури місцевого значення КЗ «Ришельєвський ліцей».

Паровозик из Ромашково

На заседании правительства Укра­ины Премьер-министр Владимир Гройсман объявил о назначении главой правления «Укрзалізниці» Евгения Кравцова.

Встречное реформирование

Рекомендации Минздрава по поводу того, что семейные врачи могут не ходить по вызовам на дом, а принимать решение о целесообразности посещения пациента на дому в телефонном режиме, многими были восп

Наші, якими пишається світ

Українська нація дуже багата на знаменитих людей. Сотні видатних українців: митці, науковці, композитори, актори та письменники були і є творцями світової історії. 

ОСМД. Давно, но мало

В Одессе первые Объединения совладельцев многоквартирных домов (ОСМД) появились достаточно давно – еще в начале 90-х. Однако в дальнейшем процесс их создания был не особо динамичным.

Два з половиною мільйони – на одну дитину?!

Наприкінці минулого ро­ку Пів­денний офіс Держ­аудитслужби провів ревізію комунальної установи «Білгород-Дністровський спеціа­лізова­ний будинок дитини». З січня 2015 р.

Такая непростая победа

БК «Одесса» в очередном туре чемпионата Украины принимал одного из лидеров - БК «Запорожье.

Кандидаты на Олимпиаду в Токио

На сегодняшний день 18 спортсменов Одесской области являются кандидатами на поездку на Летние Олимпийские игры в Токио-2020.

Новий голова РДА

Президент України підписав розпорядження про призначення головою Захарівської РДА Олексія Кузьмича Осійчука.

Возвратились в родные пенаты

Девятый Винницкий батальон 59-й мотопехотной бригады вернулся из зоны боевых действий на Кодымщину.

Фортеця має вистояти

У зв’язку з погодними умовами протиаварійні роботи зі зміцнення ділянки північної стіни Аккерманської фортеці було призупинено.

Туреччина обіцяє допомогти

1,4 млн громадян Ук­раїни відвідали Туреч­чину торік.  Ці цифри навів міністр закордонних справ Павло Клімкін на спільній прес-конференції з главою МЗС Туреччини Мевлютом Чавушоглу, яка відбулася в

Передмова до співпраці

У рамках підготовки до Міжна­родної конференції, присвяченої дослідженням системи водозабезпечення та водовідведення міст Бессарабії, відбулася робоча зустріч голови Одеської обласної ради Анатолія

Битва баскетболисток Литвака

Одесский клуб «ИнтерХим-СДЮСШОР имени Литвака» в очередном поединке чемпионата Украины по баскетболу среди женских команд  на своей площадке принимал «Ровно-ОШВСМ».

Сторінки