Траса до здоров’я та літа

  Одеська мерія і міський голова Геннадій Труханов постійно цікавляться ходом зведення велопішохідної естакади на 8-й станції Великого Фонтану. 

Чекають на її відкриття і одесити, адже до недавнього часу звичайний похід вздовж моря був досить проблематичним для городян - за Аркадією їх зустрічала перешкода у вигляді непрохідного бездоріжжя. Сьогодні з’явилася впевненість - естакаду скоро відкриють! Гарна прикмета - з навколишніх новобудов вже прибрано баштові крани, отже прохід естакадою стає безпечним для пішоходів.

  Оглядаючи будівництво міський голова зазначив, що будівництво естакади буде завершено до початку літнього сезону. Мер точно сформулював прагнення одеситів мати в прибережній зоні цілісний маршрут для оздоровлення та нових вражень. Адже на одеському узбережжі сьогодні чимало привабливих об’єктів, тут є на що подивитися туристам, гостям міста. Саме тому берегова оздоровча траса -  один з найважливіших соціальних проектів.

Велопішохідна траса здоро­в’я, яка починається від парку Шевченка, незабаром закінчуватиметься на 16-й станції Великого Фонтану. Вона перетне території двох міських районів - Приморського і Київського.  Сама ж  естакада на 8-й станції Великого Фонтану має довжину 200-ти метрів. «Траса здоров’я» після  введення її в дію збільшить свою протяжність до дванадцяти кілометрів. 

 - Естакада побудована  на позабюджетні кошти, і мерія вдячна всім будівельним компаніям, які відгукнулися на прохання про допомогу у зведенні цього важливого для одеситів об’єкту. Для його будівництва залучено тридцять один мільйон позабюджетних коштів, півтора з них витрачено на вуличні меблі та освітлення,- зазначив Геннадій Труханов. -  Одеса і одесити на початку літа зможуть прогулятися  таким оригінальним спортивним об’єктом, як «Траса здоров’я», про який мріяли спортсмени, велосипедисти, усі городяни. Чим більше ми витратимо грошей на оздоровлення, тим менше витрат на ліки!»

   До того ж, Одеська мерія і адміністрація Київського району пообіцяли одеситам яскраве спортивне свято під час відкриття нової естакади. 

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті