«Олімпієць»: Досягнення атлетів та будівельників

У спорткомплексі «Олімпієць» відбувся чемпіонат Одеської області з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ та СДЮСШОР 2004-2005 р.н. та 2006-2007 р.н.

Окрім обласної СДЮШОР та «Динамо», на чемпіонат прибули спортсмени дитячо-юнацьких спортивних шкіл міст Ізмаїл, Юж­не, Білгород-Дністровський, Чорноморськ та Кілійського, Біля­їв­­ського, Лиманського, Овідіо­польського, Роздільнянського і Ширяївського районів – всього бли­зь­ко 300 учасників.

Юнаки та дівчата брали участь у 9-ми видах змагань, зокрема – біг на 60, 400, 800, та 1500 метрів, потрійний стрибок, стрибки в довжину, в висоту, з жердиною та штовхання ядра. Більшість призових місць вибороли дитячо-юнацькі спортивні школи Одеси, Поділь­ська, Чорноморська, Ізмаїлу, Білгород-Дністровська.

В.о. директора обласної СДЮСШОР Анатолій Мельников розповів, що 4-5 лютого 2019 року у місті Суми пройшов чемпіонат України серед юніорів. У зма­ган­­нях взяли участь більше 426 спортсменів зі спортивних шкіл з усіх куточків України. Одеську область представляли 11 спортсменів, з них 5 – динамівців. Наші спортсмени принесли дві нагороди у скарбницю Одеської області, встановивши особисті рекорди: Федір Вечтомов – срібло з бігу на 800 м та Фаїна Кара – бронза з бігу на 200 м.

Нагадаємо, що директор КЗ «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олім­пієць» подав лист до Одеської обласної ради щодо сприяння у відновлені легкоатлетичних дорі жок у закладі та приведення їх до європейських стандартів.

«Здібності спортсмена – це лише половина успіху, участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях вимагає відповідної спортивної бази, наявності спеціальної екіпіровки та обладнання, – зауважив голова облради Анатолій Урбанський. – За багато років нам з колегами нарешті вдалося зрушити з місця питання капітального ремонту «Олімпійця», і вже виконано його початковий етап. З огляду на масштаб майбутніх робіт, процес відновлення спорткомплексу буде поступовим».

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті