Допомагають погорільцям

Жителі району підтримують багатодітну родину Анни Круду із села Новомиколаївка, в будинку якої трапилася пожежа. 

Вогнем знищено практично весь одяг, меблі, іграшки тощо. Лише дивом ніхто з малолітніх п’яти діточок не постраждав – всі залишилися цілими і неушкодженими, відбулися лише переляком. 

Зараз вся родина тулиться в літній кухні. Так склалося, що матір самотужки виховує п’ятьох діточок – восьмирічного Дмитрика, семирічну Настю, п’ятирічного Сергійка, трирічну Аліну та Еміра, якому лише рік. Наприкінці минулого року Анна поховала матір і зараз проживає зі своїм батьком.

Дізнавшись про біду, до родини приїхали голова РДА Олексій Осійчук, Карабанівський сільський голова Віталій Соломонов та помічниця народного депутата Олександра Прес­мана Валентина Кри­ло­ва. Уважно все оглянувши і порадившись із господарями, вирішили, що відновлювати згорілу хатину немає сенсу, адже вона й до пожежі перебувала у аварійному стані. Тому зараз краще докласти зусиль, щоб відремонтувати літню кухню, в якій навіть більше місця, ніж у будинку.

Олександр Пресман про­фінансує заміну старих вікон на пластикові, матеріальну допомогу на будматеріали надасть райдержадміністрація та сільська рада.

Після повідомлення про пожежу погорільцям стали допомагати звичайні люди. Несуть переважно одяг і взуття, тож Анна Круду дуже зворушена підтримкою земляків.

На знімку: сільський голова Віталій Соломонов доставив погорільцям допомогу від небайдужих  жителів району  

Выпуск: 

Схожі статті