Нагороду – герою, громаді – перспективний план

Любашівська ОТГ

Позачергова дев’ята сесія селищної ради VII скликання, на розгляд якої було винесено чимало важливих питань, розпочалася з вручення учаснику бойових дій в Афганістані Володимиру Іванову медалі «За відвагу», якою його було нагороджено в далекому 1989 році. Заслужену нагороду, яка блукала 30 років в пошуках героя, вручили ветерану голова РДА Віталій Лабуш і голова ОТГ Геннадій Павлов. 

По тому депутати затвердили план соціально-економічного розвитку і програми ЖКГ та  благоуст­рою­ Люба­шівської  селищної ОТГ на 2019-2021  роки. За словами очіль­ника громади Геннадія Павлова, ОТГ нарешті отримала стратегічний план для свого розвитку, своєрідну дорожню карту, в якій враховані проблемні питання місцевих.

Також депутати одностайно схвалили проект рішення «Про добровільне приєднання  тери­торіальних громад сіл Бобрик Перший, Арчепитівка, Бобрик Другий, Янишівка Бобрицької сільради до Любашівської селищної  ОТГ», внесли зміни і доповнення до бюджету, зат­вердили фінансову підтримку КП «Дже­рело-комун­сервіс» та КНП «Зелен­буд», а також вирішили низку земельних питань.

Выпуск: 

Схожі статті