Старосілля хоче ладу у земельних питаннях

Мешканців села Старосілля Саратського району хвилюють земельні питання – і саме вони стали однією з тем засідання Ради регіонального розвитку за участю голови Саратської райдержадміністрації Антона Лобана, голови села Миколи Мунтяна, депутатів районної та сільської рад, директора Старосільської школи Андрія Мунтяна, працівників сільради та мешканців села. 

Отримання правоустановчих документів на земельні ділянки та землі під особисте селянське господарство, а також розпаювання виноградників – ось що більш за все цікавить старосельців. А також питання сплати за оренду та використання землі. Слід зазначити, що лад у цьому питанні сприятиме наповненню сільського бюджету, а отримані кошти можна буде використати на ремонти чи будівництво. У цій сфері голова райдержадміністрації пообіцяв посприяти та допомогти сільській раді провести повну інвентаризацію земель. 

Серед планів на цей рік – побудувати відмостку у дитячому садку, продовжити встановлення вуличного освітлення та виділити кошти на матеріальну допомогу селянам (з числа тих, кому це вкрай необхідно). 

Мешканці села Старосілля запропонували встановити довгоочікуваний дитячий майданчик, відремонтувати дах у дитячому садку, облаштувати внутрішній туалет у місцевому ФАПі та сміттєзвалище, а також придбати трактор для потреб громади. 

Ці питання вже не один рік «болять» старосільцям та потребують вирішення. 

Окремо йшлося про стан доріг, якими їздять старосільці. Вони вітають завершення капітального будівництва траси «Одеса-Рені», та сподіваються на фінансування місцевих доріг. Зокрема, проект капітального ремонту найбільш аварійної ділянки дороги Сарата - Міняйлівка вже виготовлено та затверджено, а об’єкт включено до фінансування у 2019 році. У подальшому планується і ремонт дороги на село Старосілля. 

Стосовно соціального захисту пенсіонерів, розвитку медицини та питання освіти Антон Лобан зазначив, що зустрічі у форматі прямого спілкування демонструють відкритість влади, дозволяють краще зрозуміти людські проблеми та спрямовувати наявний ресурс на їх вирішення. 

Выпуск: 

Схожі статті