До Голівуду через Дерибасівську

(передмова до «Гуморини»)

Якби кожне місто мало б свій генетичний код, то Одеса у своїй системі зашифрованої спадкової інформації містила б молекули сміху, гумору, гарного настрою, гостинності. Тому традиційна «Гуморина» - це вже невіддільна частина нашого міста. 

«Гуморина» розпочнеться з Міжнародного фестивалю клоунів і мімів «Комедіада» - його організував Одеський театр «Маски». Фестиваль триватиме шість днів - з 27 березня до 1 квітня. Про це на прес-конференції повідомила організатор «Комедіади-2019» Яна Делієва.

- Уже дев’ятий рік поспіль напередодні Дня гумору в Одесі зберуться кращі коміки з різних країн. Цього року їх 15 -  Японія, Угорщина, Німеччина, Латвія, Росія, Білорусь, Італія, Іспанія, Ізраїль, Польща, Канада, Франція, Нідерланди, Швейцарія і, звісно, Україна. У черговий раз участь в фестивалі візьме Юджин Чаплін, який представить в Одесі фільм свого знаменитого батька Чарлі Чапліна, – повідомила Яна.

Отже, 27 березня, о 19.00, в Будинку клоунів буде представлена ​​комедія абсурду «Нічна симфонія» за участю Георгія Делієва, Бориса Барського та Наталії Бузько.

28 березня, о 19.00, відбудеться виступ театру ніг Месьє Давида (Італія) з виставою La danse du pied. 

29 березня, о 19.00, на сцені «Будинку клоунів» виступлять королеви клоунади «КомедіБАБИ».

30 березня, об 11.00 - відкриття фестивалю «Комедіада», червона клоунська доріжка.

30 березня, о 12.00 - Юджин Чаплін представить фільм свого батька Чарлі Чапліна The Kid, а також поспілкується з усіма охочими.

30 і 31 березня пройдуть два гала-шоу «Клоун-марафон» і майстер-класи та шоу для дітей.

Цього року святкує своє 100-річчя відома в усьому світі Одеська кіностудія. Тому «Гуморина- 2019» буде особлива. Вона про кіно і присвячена всьому, що з ним пов’язане.

Святкова програма розпочнеться 1 квітня, о 14.00, з традиційного параду.  Карнавальна хода рушить з Соборної площі та пройде по вулиці Дерибасівській до Приморського бульвару. В колоні буде 20 стилізованих автомобілів. В їх оформленні планують використати раритетні речі кіностудії. Це - різні предмети, одяг, які були залучені під час зйомок фільмів «Д›Артаньян і три мушкетери», «Місце зустрічі змінити не можна».

А далі на головній сцені «Гуморини» (Лан­же­­ронівська - ріг Пушкінської) учасники «Комедіади» представлять гала-шоу The best of Comediada (15.30). Глядачі побачать виступ кращих клоунів і мімів світу.  Потім концерти музичних груп - група 5`nizza (19.15), Київ Стонер зі своєю новою вокальною програмою (20.15), група «Время и стекло»(21.00).

Цього дня буде - караоке біля Дюку з Ігорем Кондратюком (15.00 -19.00), безкоштовне косплей-шоу в Міському саду (16.00 -18.00), дитячі розважальні шоу-програми, insta-фотозони.

Цікавинкою  цьогорічної «Гуморини» будуть розставлені кінозони, так звані кінопробочні. Кожен бажаючий може спробувати себе як актор. Найкращі дублі будуть демонструватися на великих екранах. І кожен учасник та гість стане актором неймовірного фільму, сюжет якого буде розігруватися в реальному часі.

- Першоквітневий фестиваль «Гуморина» цього року буде символізувати старт туристичного сезону. Цей унікальний проект з кожним роком оновлюється, трансформується, привертаючи увагу одеситів і гостей міста як традиційними проектами, так і новими ідеями і знахідками, - зазначила директорка департаменту культури та туризму Одеської міської ради Тетяна Маркова.

Выпуск: 

Схожі статті