Марина Мунтян

Увага! З'явився ще один штам грипу

Вже з 1 жовтня в Україні розпочався епідеміологічний сезон. Триватиме він до середини травня 2020 року. Грип поки що причаївся.

Кому гроші з повітря, а кому дірка від бублика

«Марино, це орендар Михайло телефонує.

Запальні і спекотні іменини Одеси

Свій день народження, як і зазвичай, Одеса святкує кілька днів поспіль, але головною датою залишається  2 вересня.

Цілком таємна операція «Консервація»

Сьогодні рубрику представляю особисто. Ці рецепти в моїй родині користуються шаленою популярністю. Заготовлення за ними не залежуються на полицях кладової.

Не робіть мамі нерви - прийдіть скуштуйте фіш

Суперечки навколо віку Одеси не вщухають. Існує багато версій  скільки ж все таки років пройшло з дня заснування міста. Цифра різниться від 225 років до 2600.

У жилах українців тече червоний борщ!

Для України національною стравою є червоний борщ.

Магія бабусиної книжки

Оленка завжди була слухняною та старанною дівчинкою. І все їй вдавалося добре: і навчання в школі, і прибирання в домі. Все на відмінно, сказала би вчителька.

Хто за крильцями – до Америки, а ми – на дачу

У спекотні літні дні так хочеться виїхати на природу, залишити позаду задушливу квартиру і насолодитися щебетом птахів, свіжим повітрям і повноцінним відпочинком.

І жнець і швець, а за мангалом молодець

Сьогодні у нас в гостях унікальний чоловік Михайло Гук. Запитаєте, в чому його унікальність? За що не візьметься - все зробить до ладу.

До нас їде ревізор! Та ще зі смачненьким!

- Бабусю, бабусю, бабусю! – онучки Настюша та Сонечка гукають Аллу Дофілівну. – Ми дуже зголодні-і-іли! 

А найголовніше – вишенька… на м’ясі

Як я познайомилася з нашою сьогоднішнею гостею? Спочатку почула найзаразливіший сміх - такий, що відразу хотілося теж сміятися.

Огірки мариновані, ікра заморська… кабачкова!

Липень. За вікном плюс 35. А в приміщенні - всі сорок п’ять. Запах часнику, запареного кропу, лаврового листка. На столі - гарячі банки, кришки...

Добре дошли, або Ласкаво просимо до болгарського столу

Національна кухня - це візитівка народу. По ній складається перше і, мабуть, головне враження. Болгари - дуже гостинний і доброзичливий народ.

Хто не готував сардельку, той не одесит

Коли я смажила биточки з  чорноморської сардельки, щоб взяти на море на перекус, мої родичі, які приїхали попляжитися з Подільська, підозріло запитували: «Що це?

Сторінки