Будівництво культурного центру у Балті – на завершальному етапі

У Балті триває будівництво сучасного культурного центру, який буде створено на базі Балтської кіноконцертної зали «Родина».

«Нова концертна зала стане центром розвитку творчості та реалізації здібностей обдарованих балтян й просто місцем відпочинку. – каже Балтський міський голова Сергій Мазур  - Цей проект фінансується з двох джерел – державного та обласного бюджетів, що стало можливим завдяки реформі децентралізації влади».

«Фасад будівлі було утеплено та оздоблено плиткою, на центральному вході відбудовано сходи, проведені всі інженерні комунікації – мережі електрозабезпечення, опалення, водопостачання, каналізації, система вентиляції та кондиціювання, побудовано котельню, - розповідає директор Балтської кіноконцертної зали «Родина» Олександр Зільберман. - Наразі тривають внутрішні оздоблювальні роботи у холі. У концертній залі на 400 місць замінено конфігурацію підлоги, встановлено сучасні крісла, проведено звукоізоляцію стін, які було обшито ковроліном, відремонтовано стелю та сцену. Тут також встановлено звукову систему та світлове обладнання. Будівництво ведеться відповідно до Державних будівельних норм України та вимог пожежної безпеки. Буде проведено й благоустрій прилеглої території – встановлено лавки та висаджені зелені насадження», 

«Балта першою опинилася в авангарді реформи децентралізації, запровадженою Президентом України Петром Порошенком,  - зауважив голова обласної ради Анатолій Урбанський. - Об’єднавшись, Балтська громада розпочала новий етап розвитку населених пунктів  ̶ за підтримки держави реалізовувати масштабні соціальні проекти та відновлювати інфраструктуру. Під час свого візиту до Одеської області  глава держави зауважив, що децентралізація – це не лише перерозподіл грошей на місця, але й прийняття вдалих політичних та владних рішень, чіткий розподіл відповідальності між центральною і місцевою владою».

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті