Адмінпослуги – швидко та комфортно

Центр надання адміністративних послуг у Татарбунарах – місце популярне серед населення. Мешканці вже звикли звертатись сюди по довідки та інші послуги. Час від часу ЦНАП оновлюється -  у приміщенні, де він розташовується, ще у листопаді минулого року розпочали капітальний ремонт. На будівельно-ремонтні роботи із міського бюджету спрямували 450 тис. грн., а для працівників відділу придбали комп’ютерну техніку на суму 82,8 тис. грн.

Нещодавно депутати Татарбунарської міськради затвердили Концепцію створення Центру надання адміністративних послуг на 2018 – 2020 роки. Ухвалена Концепція дозволяє громадянам та суб’єктам господарювання отримувати необхідні адміністративні послуги в комфортних, доступних та безбар’єрних умовах за інтегрованим підходом та моделлю життєвих ситуацій («народження», «шлюб», «паспорт», «реєстрація бізнесу», «переїзд/придбання нерухомості», «придбання земельної ділянки», «житлова субсидія», «вихід на пенсію» та інші), а також оплачувати платні адміністративні послуги безпосередньо у приміщенні центру. Ще однією можливістю стане використання електронної системи керування чергою та отримання довідкової інформації щодо адміністративних послуг телефоном або електронною поштою.

Позитивні сторони затвердженої Концепції бачать і працівники Центру - належні умови роботи, регулярні заходи з підвищення кваліфікації, і місто - прозорі умови надання адміністративних послуг, покращений інвестиційний клімат, максимальні надходження до місцевого бюджету за надання адміністративних послуг.

Додамо, що модернізації умов надання адміністративних послуг населенню посприяє і підписання Меморандуму про співробітництво між виконавцями Програми «U-LEAD з  Європою» та громадами, які її втілюють. Ця подія відбулася у Києві під час конференції Програми за участі представників місцевих територій, серед яких були мер міста Андрій Глущенко та його заступник Олександр Лєсніченко.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті