Татарбунарський

Святкують всі!

Підготовку до святкування свого 382-го дня народження місто Татарбунари розпочало задовго до самого свята.

Чтят память о героях

Свободу Татарбунар­щине принесли воины 46-й армии, входившей в состав 3-го Украинского фронта. Наши воины всеми силами не допускали отхода к Дунаю отступавшего противника.

Місто компенсує витрати на проїзд

У Татарбунарах 45 міських жителів з інвалідністю отримають із міського бюджету допомогу з метою часткової компенсації витрат на проїзд в міському пасажирському транспорті.

До дітей – з турботою

У Татарбунарському районі проходить районна цільова профілактична операція «Літо-2019».

Буде нова амбулаторія

На позачерговій сесії депутати Татарбунарської райради ухвалили важливе рішення про десятивідсоткове співфінансування будівництва амбулаторії, яка обслуговуватиме

Взрослые решения детского горсовета

В Татарбунарах городская власть и Дом детского и юношеского творчества сотрудничают по различным направлениям культурно-гуманитарного развития. И это дает хорошие результаты. 

Спалах гепатиту А

За останні два місяці у Татар­бу­нар­ському районі на гепатит А захворіли п’ятеро мешканців села Рибальське, з них четверо - це учні навчально-виховного комплексу

Скарбниця часу відкрилась для учнівства

Міжнародний день музеїв Татарбунарський районний історико-краєзнавчий музей відзначив з учнівством: для школярів було розроблено тижневу програму «Музей – скарбниця часу». 

З’явилася перша патронатна сім’я

У Татарбунарському районі з’явилася перша патронатна сім’я.

С рынком – разобрались, с брикетным заводом – разбираются

На очередной сессии Татарбунарского городского совета депутаты рассмотрели 24 вопроса земельного, имущественного и бюджетно-финансового характера.

Адмінпослуги – швидко та комфортно

Центр надання адміністративних послуг у Татарбунарах – місце популярне серед населення. Мешканці вже звикли звертатись сюди по довідки та інші послуги.

Иссякшие ключи Татарбунар

Татарбунары - город, в самом названии которого частица бунар - обозначает ключи, или колодцы, сегодня пользуется водой из подземных источников.

Фінішувала обласна спартакіада з волейболу

У Татарбунарському районі відбулися фінальні змагання з волейболу обласної спартакіади учнів загальноосвітніх закладів освіти Одеської області.

Приміряються до децентралізації

Протягом тижня у Татарбунарському районі проходили засідання районних Рад регіонального розвитку. 

До грипу та ГРВІ готові

В Татарбунарах карантин у загальноосвітніх закладах станом на 18 січня не запроваджували – юні мешканці міста цей час проводили на канікулах, а епідемічний поріг не був перевищений.

Сторінки