Татарбунарський

Взрослые решения детского горсовета

В Татарбунарах городская власть и Дом детского и юношеского творчества сотрудничают по различным направлениям культурно-гуманитарного развития. И это дает хорошие результаты. 

Спалах гепатиту А

За останні два місяці у Татар­бу­нар­ському районі на гепатит А захворіли п’ятеро мешканців села Рибальське, з них четверо - це учні навчально-виховного комплексу

Скарбниця часу відкрилась для учнівства

Міжнародний день музеїв Татарбунарський районний історико-краєзнавчий музей відзначив з учнівством: для школярів було розроблено тижневу програму «Музей – скарбниця часу». 

З’явилася перша патронатна сім’я

У Татарбунарському районі з’явилася перша патронатна сім’я.

С рынком – разобрались, с брикетным заводом – разбираются

На очередной сессии Татарбунарского городского совета депутаты рассмотрели 24 вопроса земельного, имущественного и бюджетно-финансового характера.

Адмінпослуги – швидко та комфортно

Центр надання адміністративних послуг у Татарбунарах – місце популярне серед населення. Мешканці вже звикли звертатись сюди по довідки та інші послуги.

Иссякшие ключи Татарбунар

Татарбунары - город, в самом названии которого частица бунар - обозначает ключи, или колодцы, сегодня пользуется водой из подземных источников.

Фінішувала обласна спартакіада з волейболу

У Татарбунарському районі відбулися фінальні змагання з волейболу обласної спартакіади учнів загальноосвітніх закладів освіти Одеської області.

Приміряються до децентралізації

Протягом тижня у Татарбунарському районі проходили засідання районних Рад регіонального розвитку. 

До грипу та ГРВІ готові

В Татарбунарах карантин у загальноосвітніх закладах станом на 18 січня не запроваджували – юні мешканці міста цей час проводили на канікулах, а епідемічний поріг не був перевищений.

Футбольне поле – під ялинку

В Татарбунарах в рамках комплексної програми з розвитку футболу в Одеській області побудують нове футбольне міні-поле. Будівництво почнеться після вирішення всіх організаційних питань.

Безопасность для всех. Независимо от возраста

В Татарбунарах сотрудники местного отделения полиции приняли участие в цикле занятий, которые организовал Координационный офис безопасности Татарбунарского подразделения Сети правового развития. 

Погода скоригувала традицію

В Татарбунарах щоосені за розпорядженням міського голови проводяться акції з висадки декоративних дерев і чагарників. Однак цьогоріч погода істотно вплинула на ці плани. 

Отопительный сезон открыт

В Татарбунарах старт отопительного сезона с учетом климатических условий и показателей температуры состоялся во вторник, 23 октября.

С заботой о старших и младших

В Татарбунарах продолжает работать городская программа «Милосердие в действии», которую депутаты приняли в 2016 году на пять лет.

Сторінки