Татарбунарський

З’явилася перша патронатна сім’я

У Татарбунарському районі з’явилася перша патронатна сім’я.

С рынком – разобрались, с брикетным заводом – разбираются

На очередной сессии Татарбунарского городского совета депутаты рассмотрели 24 вопроса земельного, имущественного и бюджетно-финансового характера.

Адмінпослуги – швидко та комфортно

Центр надання адміністративних послуг у Татарбунарах – місце популярне серед населення. Мешканці вже звикли звертатись сюди по довідки та інші послуги.

Иссякшие ключи Татарбунар

Татарбунары - город, в самом названии которого частица бунар - обозначает ключи, или колодцы, сегодня пользуется водой из подземных источников.

Фінішувала обласна спартакіада з волейболу

У Татарбунарському районі відбулися фінальні змагання з волейболу обласної спартакіади учнів загальноосвітніх закладів освіти Одеської області.

Приміряються до децентралізації

Протягом тижня у Татарбунарському районі проходили засідання районних Рад регіонального розвитку. 

До грипу та ГРВІ готові

В Татарбунарах карантин у загальноосвітніх закладах станом на 18 січня не запроваджували – юні мешканці міста цей час проводили на канікулах, а епідемічний поріг не був перевищений.

Футбольне поле – під ялинку

В Татарбунарах в рамках комплексної програми з розвитку футболу в Одеській області побудують нове футбольне міні-поле. Будівництво почнеться після вирішення всіх організаційних питань.

Безопасность для всех. Независимо от возраста

В Татарбунарах сотрудники местного отделения полиции приняли участие в цикле занятий, которые организовал Координационный офис безопасности Татарбунарского подразделения Сети правового развития. 

Погода скоригувала традицію

В Татарбунарах щоосені за розпорядженням міського голови проводяться акції з висадки декоративних дерев і чагарників. Однак цьогоріч погода істотно вплинула на ці плани. 

Отопительный сезон открыт

В Татарбунарах старт отопительного сезона с учетом климатических условий и показателей температуры состоялся во вторник, 23 октября.

С заботой о старших и младших

В Татарбунарах продолжает работать городская программа «Милосердие в действии», которую депутаты приняли в 2016 году на пять лет.

Ювілей студії танцю «DanceWorld»

Тільки-но місто Татарбунари відсвяткувало свій день народження, та й одразу почало готуватися до нового свята. Цього разу це було феєричне шоу на честь ювілею студії танцю «DanceWorld».

Місто Татарбунари відсвяткувало свій День народження

Місту Татарбунари 28 серпня виповнився 381 рік, і день народження мешканці міста почали святкувати заздалегідь.  

На шляху Нової української школи

В Татарбунарському районі напередодні Дня знань усі педагогічні працівники зустрілись на традиційній серпневій конференції.

Сторінки