Вшанували героїв спортивного року

– Ви – наша гордість і майбутнє. Лиманщині є ким і чим пишатися, - сказав, підбиваючи підсумки спортивного 2018 року голова РДА Василь Приймак.

Місцева райдержадміністрація спільно з депутатським корпусом районної ради активно підтримують та розвивають фізкультуру і спорт. Першим кроком в цьому напрямку була реконструкція в 2017 році спортивно-оздоровчого комплексу в Доброславі. Торік побудували 5 міні-футбольних полів. Днями відкрили багатофункціональний спортивний майданчик в Курісовому, найближчим часом завершиться будівництво аналогічного  спортивного об’єкту в Сербці. На черзі – Нові Біляри, Олександрівка та Фонтанка. Також будуються міні-футбольні поля зі штучним покриттям в Доброславі, Першотравневому та Кремидівці. В перспективі – зведення нового критого спортивного комплексу з басейном у Визирці.

На святкуванні почесними грамотами та грошовими преміями відзначили кращих спортсменів, які домоглися вагомих здобутків на турнірах різних рівнів. Не оминули увагою їхніх наставників, фахівців фізичної культури та спорту, а також ветеранів, котрі виховали не одне покоління уславлених спортсменів. 

Також відзначалося, що Доброславська ДЮСШ за підсумками роботи 2018 року отримала срібло в обласному рейтингу з олімпійських видів спорту.

На знімку: церемонія нагородження

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті