Атовці матимуть власний реабілітаційний центр

В Ананьєві під спеціалізований Центр відпочинку і психологічної реабілітації учасників АТО (ООС) та членів їх сімей облаштовується приміщення колишньої школи. Зараз тут ремонтують кімнати самі волонтери. Їм на підмогу прийшли студенти ПТУ і небайдужі жителі міста.

Ідея цього проекту належить голові волонтерської організації «Великі серця» Ганні Самотей, котра відправила проект створення реабілітаційного Центру на конкурс, що проводився Департаментом соціальної та сімейної політики облдержадміністрації. Серед 22 представлених конкурсних проектів ананьївський зайняв III місце. З обласного бюджету на його втілення виділено 133 560 тис. грн. 

За словами Ганни Самотей, волонтерам уже відведено колишнє приміщення школи, розташоване в межах міста, у с. Ананьїв Перший. Після ремонтних робіт тут буде облаштовано спортивний і масажний кабінети, кімната відпочинку, більярдна. У перспективі під одним дахом опиняться реабілітаційний центр, бібліотека і ФАП. 

Подбають і про дітей атовців, для яких впорядкують ігрову кімнату, встановлять розважальний і спортивний майданчики. 

Волонтерська організація «Великі серця» уклала також угоду про співпрацю з колегами Подільського та Ширяївського районів.

Нещодавно волонтери і громадськість Ананьєва хлібом-сіллю зустрічали військовослужбовців 28-ої окремої механізованої бригади, які завітали до Ананьєва, щоб вшанувати полеглих борців за Україну в далеких 1919-1921 роках. 

Воїни, які воювали на східних рубежах нашої країни, поклали квіти до встановленого торік Меморіалу героям Першого Зимового походу, відвідали Історико-художній музей тощо. 

Військовослужбовці висловили щиру вдячність волонтерам за їхню багаторічну допомогу українській армії та неоціненний внесок у національно-патріотичне виховання молоді. 

На знімку: керівник ГО «Асоціація учасників АТО Одещини» Лора Юшкевич, голова волонтерської спільноти «Великі серця» Ганна Самотей, військовослужбовець 28-ої ОМБ Наталя  Панна. (ліворуч-праворуч).

 

Выпуск: 

Схожі статті