Понад 40 матчів на 40-му турнірі

В Ізмаїлі на Центральному стадіоні з 19 до 21 квітня проходив 40-й Міжнародний юнацький турнір з футболу пам’яті Героя Радянського Союзу Олександра Вакульського. 

Цього року він зібрав понад двісті спортсменів з України і Молдови – представників 18 команд.

Ігри проходили протягом трьох днів за круговою системою - 10 команд виступали у віковій категорії 2005-2006 р.н., і ще 8 - в категорії 2007-2008 р.н.

Організаторами турніру виступили відділ фізичної культури та спорту міської ради Ізмаїла та Ізмаїльська дитячо-юнацька спортивна школа.

Треба відзначити спортивну витримку хлопців - за три дні відбулося понад сорок матчів!

Перші місця вибороли спортсмени з Молдови – футболісти Кагула і Кишинева, другі місця дісталися господарям турніру, а треті - гостям з Хмельницького і Татарбунарів.

Всі переможці нагороджені грамотами, медалями, дипломами та кубками. Крім того, спортсмени отримали музичні вітання від вихованок відділення художньої гімнастики – їх показові виступи виглядали незвично на зеленому футбольному полі, але дуже красиво! У церемонії нагородження брав участь син Героя Радянського Союзу Олександра Вакульського – Олександр Вакульський.

Привітав переможців заступник міського голови Сергій Баткілін.

Довідка «ОВ»: Олександр Васильович Вакульський - уродженець Башкортостану, Герой Радянського Союзу, нагороджений орденом Леніна, трьома орденами Червоного прапора, трьома орденами Вітчизняної війни, медалями. У роки Великої Вітчизняної війни командував ескадрильєю 949-го штурмового авіаполку 211-ї штурмової авіадивізії 3-ї повітряної армії 3-го Білоруського фронту. На своєму штурмовику особисто знищив близько 280 німецьких солдатів і офіцерів, 55 автомашин, 16 возів, дев’ять артилерійських знарядь, п’ять танків, 12 батарей зенітної артилерії, п’ять мінометних батарей, два склади з боєприпасами і три - з пальним, сім залізничних ешелонів, три цистерни з паливом. У 1946 році звільнений в запас, проживав в Ізмаїлі до своєї смерті в 1990 році. Працював у цивільній авіації.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті