Новий формат свята

Під час засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня перемоги над німецько-фашистськими загарбниками, було запропоновано новий формат заходів, нові декорації та оформлення урочистостей. 

Голова райдержадміністрації Олексій Осійчук зазначив: «Ми, організатори урочистостей, маємо чітко наголосити, що у пам’яті українців не зітреться страшне лихо – Друга світова війна. Маємо бути свідомі того, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Друга світова війна стала найбільш кривавою в історії людства, і Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв. День пам’яті та примирення та День перемоги символізує не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Отож, ми повинні гідно відзначити День Перемоги».

Намічені заходи триватимуть в усіх головних садибах територіальних громад, навчально-виховних та бібліотечних закладах. До участі у святкуванні долучаться ветерани війни, воїни-інтернаціоналісти, бійці АТО, ООС, молодь, районні громадські організації, працівники підприємств, установ та організацій району.

На території району уже впорядковано всі пам’ятники загиблим землякам, висаджено живі квіти, прибрано парки та сквери. Словом, зроблено все, аби цьогорічне святкування Дня Перемоги було пам’ятним для жителів та гостей Захарівщини.

Выпуск: 

Схожі статті