08.05.2019

Щасливе місто талановитих дітей

В центрі українського Придунав'я пройшло загальноміське свято «Ізмаїл – місто мого дитинства», приурочене до Міжнародного дня захисту дітей.

Пам’ятають, люблять i цiнують

Чимало сторінок налічує книга життя ветерана Другої Світової війни, щирої, душевної людини Володимира Івановича Труша.

Новий формат свята

Під час засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня перемоги над німецько-фашистськими загарбниками, було запропоновано новий формат заходів, нові декорації та оформлення урочистостей. 

Стратегія має бути розумною

Одеська обласна рада спільно з Одеською обласною державною адміністрацією розпочали розробляти проект Стратегії на 2021-2027 роки з впровадженням smart-спеціалізації.

Згадати поіменно

Ветеранів Другої світової війни у Любашівському районі залишилося зовсім мало. А тих, хто у воєнне лихоліття  боровся на передовій за свою Батьківщину, – лише десять.

Злетілись «Джури» на змагання

У перші дні травня в Арцизі відбувся районний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»): на базі школи № 5 учні 17 закладів загальної середньої освіти району змагалися за перемогу. 

Чтобы на дорогах было безопаснее

Измаильские правоохранители за десять дней профилактической отработки по обеспечению безопасности дорожного движения привлекли к ответственности 29 водителей-правонарушителей. 

Памятник бронекатеру и морякам-дунайцам

Весной коммунальщики Измаила традиционно приводят в порядок памятники, связанные с памятью о Второй мировой войне, а также прилегающие к ним территории.

Рені саджає дерева та планує переїзд влади

В місті Рені тривають роботи з благоустрою парку Перемоги: напередодні Великодніх свят уздовж вулиці 28 Червня з’явилась алея дубів. 

Де козак, там і слава

Фронтовик Михайло Спиридонович Шуляк війну пройшов у складі Кубанського кавалерійського корпусу генерала Плієва.

…Ветераны уходят

Ему было 16 лет, когда началась война.

Победа ко Дню Победы

Команда г.Одессы заняла первое место в Клубном чемпионате Украины по настольному теннису среди женских команд высшей лиги. 

Війна і мир Василя Манжула

Василь Федорович Манжул – фронтовик, авторитетна у районі людина, більшу частину свого життя пропрацював у міжколгоспбуді. Перебирав мотори, був токарем і слюсарем.

Так держать, «моряки»!

Наконец «Черно­мо­рец»  победил, и сделал это в выездном пое­­динке чемпионата Украины с черниговской «Десной», находившейся на 7-м месте в таблице.

Сторінки