Громади підтримали лікарів

Рентгенодіагностичне обладнання районної лікарні давно потребувало осучаснення. На цьому неодноразово наголошувала лікар-рентгенолог Тетяна Страшко. Адже оперативне та професійне надання медичної допомоги багато в чому залежить від своєчасного та якісного обстеження хворого.

Щоб виправити ситуацію на краще, голова райдержадміністрації Віктор Лобач і заступник  головного лікаря КП «Іванівська ЦРЛ» Вадим Гудима звернулися до керівництва області, сільських та селищних голів, керівників підприємств району з проханням об’єднати зусилля, щоб відкрити в райлікарні приймально-діагностичне відділення невідкладної допомоги. Тут цілодобово працюватимуть лікар та медична бригада, які відразу діагностуватимуть  хворого, нададуть необхідну допомогу, проведуть необхідні реанімаційні заходи або направлять до відповідного лікувального відділення. 

— Планується  обладнати дві реанімаційні палати (чоловічу та жіночу), кабінет телемедицини, що дасть змогу вчасно отримати консультації обласних фахівців та надати медичну допомогу важкохворим, – розповів Вадим Гудима. – Це відділення буде оснащене сучасним медичним діагностичним обладнанням, придбаним за рахунок коштів державного та обласного бюджетів. Лікар матиме можливість отримати дистанційно точний діагноз та рекомендації фахівців з Києва чи Одеси. 

Тож ще у першому півріччі цього року за власні кошти маємо завершити ремонт приміщення, щоб вчасно отримати обладнання. Кабінети ремонтують. Найближчим часом будуть встановлені пластикові вікна та двері, замінено підлогу, проведено ремонт стін, стелі. 

Відкриття відділення не тільки поліпшить медичне обслуговування жителів району, а й підвищить статус медичного закладу, стане одним із важелів, який збереже районну лікарню незалежно від територіальних змін чи створених госпітальних округів. Сучасне обладнання, кваліфіковані кадри – це не тільки авторитет лікарні, а і її розвиток.

Кошти частково закладено в районному  бюджеті, ще по 250 тис. грн. виділили Бузинівська та Коноплянська сільські ради. Є також домовленість із Знам’янською, Баранівською, Петрівською та іншими радами. Безумовно, кожна громада надасть посильну фінансову допомогу, адже від реалізації цього проекту залежить здоров’я та успішне лікування людей. 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті