Лариса Токар

Ключі від щастя

В межах реалізації Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017-2018 роки Іванівська селищна рада виділила 61,2 тис.

Як справжній солдат

Багато наших земляків проходять службу у Збройних силах України. Вони полишили свої домівки, родини, щоб захищати Батьківщину, її суверенітет і незалежність.

Не лише комфорт

На початку місяця завершився ямковий ремонт найпроблемніших ділянок дороги від траси Одеса – Київ до селища Іванівка. Розширено і прибрано узбіччя.

Щоб бути із врожаєм

Жодна галузь економіки не залежить від природно-кліматичних умов так, як сільське господарство. Травневі опади порадували сільгоспвиробників, сприяли поповненню запасів вологи в ґр

Традицій не слід забувати

Проїжджаючи територією СП «Правда», ТОВ, ніби потрапляєш в інший світ – підбілені дерева лісопосадок попід дорогу, стовпи, приміщення ферм, тракторних бригад, прибрана прилегла територія навколо ад

Любов до землі наснаги додає

Незважаючи на всі примхи погоди, трудівники ПСП «Україна» щороку доводять, що здатні протистояти будь-яким природним та ринковим пере

Приклад для наслідування

Що скрутніші часи – то креативнішими бувають люди. І не тільки в банальному виживанні, а й у намаганнях підтримати одне одного.

Стало зручно та безпечно

Багато років поспіль жителі Петрівки порушували питання про облаштування переходу через залізничну колію біля залізничного вокза

Не киваючи на погоду

Дощ для хліборобів – найкраща нагорода від природи. Зазвичай у нашій степовій зоні йому раді.

З надією на гарний ужинок

ПСП «Дружба», очолюване Олександром Іскрою, завершило посівну кампанію. Під озимий клин – пшеницю та ячмінь – відведено відповідно 1600 і 920 гектарів.

«Мені часто сняться ті хлопці...»

Маріуполь, Широ­кине, Новоазовськ – ці населені пункти назавжди залишаться в пам’яті гранатометника Сергія Коваля з Чер­вонознам’янки.

Є ідея створити логістичні центри

Голова райдержадміністрації Антон Турупалов – активна людина нової генерації, готова до змін. Про перспективи району говорить з оптимізмом.

Пічки для воїнів

Обласна громадська організація «Патріот Батьків

«На нас чекають і розраховують»

Іванівська районна громадська організація «Патріот Батьківщини» з перших днів бойових дій на сході України ст

Майстер здорового способу життя

Років двадцять тому мало хто в районі знав про такий вид спорту як греко-римська боротьба.

Сторінки