Українській Венеції – 273 роки

Місто Вилкове - українська Венеція - 22 травня відсвяткувало свій 273 день народження. Заходи розпочалися зі святкових богослужінь у Свято-Миколаївській православній і Старообрядницькій Микольській церквах, а продовжилися святковими трапезами. 

Народні гуляння відбувались на площі Святого Миколая. У другій половині дня на набережній Дунаю дорослих мешканців та гостей міста чекали різноманітні розваги, а дітей - атракціони. 

До речі, жвавою акцією виявилася торгівля виробами вихованців Вилківського дому дитячої та юнацької творчості – зібрані кошти підуть на олівці та фарби для гуртка малювання. А кошти маленьких творців, що було зібрано до Дня міста Вилкове, пішли на благодійну допомогу містянам похилого віку та багатодітним родинам. Крім того, тут працювала творча майстерня, проводилися майстер-класи з квілінгу (різновид аплікації), виготовлення мотанок та малювання. Музичний супровід свята забезпечив духовий оркестр. 

Безсумнівно, окрасою святкування став би спортивний хід кращих байдарочників по Дунаю - спортсменів Вилківської дитячо-юнацької спортивної школи. Та через вітер вихід дітей на воду відмінили. 

Проте це не засмутило хлопців та дівчат, адже вони отримали найдорожчий подарунок на день народження міста – 5 байдарок!

Увечері на площі розпочалася концертна програма до Дня міста «Вилкове святкує!» за участі міських вокалістів та хореографічних колективів.

Выпуск: 

Схожі статті