Готуються до реконструкції школи

На позачерговій сесії Захарівської районної ради депутати проголосували за виділення десяти тисяч гривень на проведення тендеру для реконструкції приміщення багатостраждального Захарівського НВК. 

Через просідання конструкцій у підвалі школа дала серйозні тріщини, через що дітей відселили у два пристосовані приміщення. Вже два навчальних роки діти туляться у тісних класах і змушені навчатися у дві зміни. 

– Питання реконструкції триповерхової будівлі в Захарівці постійно знаходиться в полі нашого зору, – зауважив голова райдержадміністрації Олексій Осійчук. – Прийшлося подолати чимало бюрократичних нюансів, аби ми нарешті змогли побачити світло в кінці тунелю. Нещодавно в Одеській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань архітектури, будівництва, регіонального розвитку, культурної спадщини і було розглянуто питання про фінансування проекту реконструкції цієї школи. На засіданні комісії доводили першочергову необхідність вирішення проблеми не лише директор НВК Ганна Гончарук, начальник відділу з питань освіти, культури і молодіжної політики Олег Воєділов зі мною, як головою райдержадміністрації. Нам суттєву підтримку і допомогу надав депутат Одеської обласної ради, член команди народного депутата Олександра Пресмана, Микита Кузькевич. За результатами вивчення та обговорення комісією були прийняті висновки і рекомендації аби підтримати виділення коштів з обласного бюджету на проведення першочергових заходів з усунення аварійного стану будівлі НВК в сумі 9998,062 тис. грн. Ці висновки направлені Департаменту фінансів облдержадміністрації та постійній комісії обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності для врахування в роботі. А щоб Одеська обласна рада могла прийняти таке важливе для нашого району рішення, знадобилося терміново виділити на сесії райради кошти для проведення тендерних процедур. Що і було оперативно зроблено. За це я хочу щиро подякувати нашій районній раді і депутатському корпусу. Адже тепер (після проведення тендеру) нарешті розпочнуться ремонтні роботи в Захарівському НВК, після яких наші діти матимуть змогу повернутися в рідні класи.  

Выпуск: 

Схожі статті