Взялися за місцеві дороги

На початку місяця розпочався поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О162132 Саврань-Бакша-Заплази-Любашівка в межах Гвоздавської сільської ради та селища Зеленогірське. Загальна протяжність ділянки автошляху складає більше 10 км. Замовник  - ДП «Служба місцевих автомобільних доріг в Одеській області».

Торік на проведення першого етапу шляхових робіт на цій ділянці з обласного бюджету було виділено 5 млн. грн., ще 25 млн. грн. у вигляді субвенції надійшли з держбюджету. Капітальний ремонт шляхопроводу, а в деяких місцях і капітальне будівництво, як і торік, проводить компанія «Березівкаагрошляхбуд». Вона виграла тендер у ПП «Любашівський Шляхбуд» і ПП «Артембуд» (Любашівський район) та дочірнього підприємства «Одеський облавтодор», оцінивши  свої послуги в 63 млн. грн.  

На сьогоднішній день березівські шляховики, виконавши значний обсяг робіт, працюють на крутому підйомі дороги, так званій «Гвоздавській Стримбі». Вже покладено перший шар  асфальтного покриття, монтуються узбіччя та комунікації водовідведення. Також завозиться 11 тисяч тонн глини, щоб уберегти дорогу від зсувів.  

Голова районної ради Сергій Паровик щоденно контролює хід ремонту шляху, який зв’язує Савранський і Любашівський райони та надкодимські села з райцентром. За його словами, передбачається асфальтування доріг в межах сіл Покровка та Шайтанка, а проблемні під’їзди до Петрівки і Кричунового будуть прогрейдеровані.

На знімку: будується дорога

Фото автора  

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті