Пором по осені чекають

Запуск роботи пункту пропуску «Орловка - Ісакча» Ізмаїльського прикордонного загону в складі відділу «Рені» відбудеться не раніше 1 вересня поточного року. Про це сповістив в.о. голови Державної фіскальної служби Олександр Власов в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

Треба сказати, що Україна виконала зобов’язання за цим проектом у повному обсязі.

 - Це буде цілодобовий сучасний технологічний міжнародний пункт пропуску для поромного, морського і річкового вантажно-пасажирського сполучення з постійним режимом функціонування, ­- каже   в.о. голови Державної фіскальної служби Олександр Власов . - Річ к тім, що цей комплекс розташований  у найвужчому місці Дунаю.

 Відстань між українським і румунським берегами - не більше 900 м. Плануємо, що на лінії будуть постійно працювати два пороми: один українського оператора, інший - румунського. Його щоденна пропускна здатність має становити 200 одиниць вантажного автомобільного транспорту, 500 - легкового, пасажиропотік - 1500 чоловік. Його плюс величезний: через Дунай - і ти вже в Румунії, економія часу – суттєва. Наша територія готова практично на 100%. Румунська сторона створює тимчасову технологічну схему.

На початку червня Ізмаїльський прикордонний загін запрошував журналістів ознайомитись з новим підрозділом - пунктом пропуску «Орловка - Ісакча». Пункт пропуску поки не почав свою роботу, але прикордонники вже сьогодні запрошують на службу за контрактом.

Відзначимо, що тут буде як на автомобільному пункті пропуску: на перевірку особистих документів громадянина відводиться до однієї хвилини. Огляд транспортного засобу буде проходити більш ретельно у зв’язку зі збройним конфліктом в Україні і в цілях запобігання ввезенню наркотиків і зброї. Пересування порома з навантаженням і розвантаженням займе 25 хвилин.

 

Выпуск: 

Схожі статті