Нагороди та подяки правоохоронцям

З нагоди Дня Національної поліції України у Любашівському відділенні поліції Балтського ВП ГУНП в Одеській області кращим співробітникам вручили грамоти, подяки та медалі. 

За високий професіоналізм, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, досягнення вагомих результатів у роботі та з нагоди професійного свята керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олег Гладкий вручив від Одеської обласної ради цінний подарунок (наручний годинник)  т.в.о. начальника відділу поліції, майору поліції Олександру Мазуренку, почесні грамоти облради — правоохоронцям Аллі Ігнатовській і Василю Шевченку. Доречно додати, що торік Олександр Мазуренко  за успішне розкриття злочинів отримав Почесну відзнаку голови облради.  

До щирих вітань і побажань долучився голова райдержадміністрації Віталій Лабуш, який нагородив грамотами Юлію Житнюк, Сергія Шаганяна, Сергія Ченського. Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов грамоти і грошові премії вручив Анні Бишлязі, Вадиму Сироті та Олександру Пелиху. 

Почесних відзнак і грамот Одеської  обласної організації профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ за сумлінне виконання службових обов’язків, особисту відданість, компетентність та фаховість у службі, за значний внесок у становлення поліції та з нагоди Дня Національної поліції удостоїлися Віктор Сирота, Дмитро Кабахматенко, Віталій Лєщенко, Катерина Косовська, Віктор Кравченко, Тимур Богаченко, Олег Терещенко, Олександр Чопик, Вадим Бойко, а слідчий Іван Кумайгородський  отримав «Знак пошани».   

Виступаючі відзначали, що сьогодні є хороші результати роботи любашівських правоохоронців з розкриття злочинів і попередження правопорушень, і це - заслуга всього відділу поліції. 

На знімку: О. Гладкий і О. Мазуренко (ліворуч-праворуч)

Фото автора 

 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті