З українським кулішем виживати веселіше

Працівники сектору культури та туризму організовують для дітей району туристичні мандрівки до Кардамичівського парку. Щоразу такі заходи мають певну тематику. Наприклад, для юних жителів Першотравневої сільської ради провели цікаву екскурсію на тему спортивного туризму. 

Долаючи в парку природні перешкоди, діти отримали комплекс знань, умінь і навичок, необхідних для безпечного пересування людини по місцевості. Це унікальна школа життя, де молодь вчиться самообслуговуванню, облаштуванню побуту, самоорганізації, роботі в команді тощо. У такій цікавій і доступній дітям формі досягається головна мета – виховання самодостатнього, національно свідомого, здорового громадянина України.

Цього разу для подолання природних перешкод працівники сектору культури та туризму запросили майстра спорту з пауерліфтингу, тренера та капітана Великоплосківського спортивного клубу «Святогор» Олексія Григоровича Шульгина.

Перед навчанням він провів для дітей наочний інструктаж щодо надання першої медичної допомоги, і діти із задоволення та азартом взялися до виконання завдань самовиживання.

Група навчилася правильно в’язати вузли, тримати рівновагу, зосереджуватися та приймати рішення. Цікавими для них також були ази розкладання спального мішка та встановлення намету.

Після навчання діти та дорослі, поївши смачного українського куліша та напившись ароматного трав’яного чаю, з насолодою поринули в басейн Кардамичівської цілющої джерельної води.

Малеча отримала заряд позитивної енергії, чудовий настрій та гарне тренування для м`язів.

Выпуск: 

Схожі статті