Виростуть «розумні будинки»

Сучасний житловий комплекс з інфраструктурою незабаром з’явиться в Балті. Будівництвом модернового житла має намір зайнятись потужний інвестор.

Виконком Балтської міської ради вже погодився на спорудження тимчасового офісу компанії «Алатир-Інвест консалтинг» з продажу квартир. 

 Комплекс виросте на лівому березі річки Кодима. Зазначимо, що компанія спеціалізується на будівництві сучасних житлових комплексів європейського зразка, використовуючи технологію системи «розумний дім». Такі комплекси вже є в Рівненській області.  Компанія також планує спорудити багатоповерхівку біля центральної райлікарні і завершити будівництво п’ятиповерхівки по вулиці Любомирській. Роботи на останньому об’єкті давно припинено через відсутність фінансування.

Цікаво, що в місті є достатньо пропозицій на ринку вторинного житла. Втім, інвестор вважає, що попит на нове і сучасне житло у місті значно вищий. Як повідомило міське керівництво, місто має намір сприяти в реалізації зазначеного масштабного проекту. Зацікавленість тут обопільна. Найперше, місто отримає можливість розширити кількість робочих місць і збільшити надходження до бюджету.

Выпуск: 

Схожі статті