18 міст на хвилі фестивалю

Нашим регіоном мандрує культурно-просвітницький фестиваль «З країни в Україну», переповнений українськими винаходами, танцями, фотовиставками, історіями успіху і культурним обміном, а також щовечірнім драйвовим рок-концертом.

Вже 17 серпня відшумить у Білгороді-Дністровському (територія біля Аккерманської фортеці), а 18 серпня заїде в Ізмаїл (алея Дружби народів).

Цього року фестиваль «З країни в Україну» подорожуватиме 18 містами чотирьох регіонів. Він організований зусиллями тисячі учасників.

Місія проекту – сформувати нове розуміння української ідентичності, показати найцікавіше, нове та стильне, що є в Україні. Тож цьогорічне гасло фестивалю – «Свідомі дії свідомих людей».

- Під новою українською ідентичністю ми бачимо усвідомлене розуміння українцями того, чим ми, як країна, як суспільство, як нація вирізняємося від іншого світу. Це розуміння формується в етнічній, культурно-мистецькій та громадсько-політичній площинах. Унікальне культурне розмаїття країни, на території якої проживає понад 100 національностей, - то наше неймовірне багатство, а людяність, яка проходить через сім’ї кожного українського регіону і знаходить вираження у культурі та мистецтві – то наша спроможність до єднання і подолання будь-яких викликів сучасності, - розповідає про місію заходу його ідейник Денис Блощинський.

Саме тому команда організаторів розробила 14 унікальних напрямів, які різнобічно демонструють найцікавіші українські культурні та мистецькі сфери життя. 

На кожному фестивалі матимуть місце майданчик інтелектуальних ігор, містечко майстрів, відкрита бібліотека, «Молодь і спорт», «Охорона здоров’я», «Сучасна Україна», «Влада і громада», НГО, дитячий майданчик, фотовиставка кіномайданчик, студія оригінальних ігор.

Кожен фестиваль закінчується концертною програмою. Цього року на головній сцені виступатимуть NESPROSTA, VERBA, ХАС, Balaklava Blues, SECRET FORÉST, Alex Silakov, Роялькіт, TOLOKA, Олена Луценко, MOTANKA, Макс Єрмаков, а хедлайнером всіх фестивалів стане гурт - KiRA MAZUR. 

Вхід на всі заходи фестивалю – вільний, час роботи – з 12.00 до 22.00. 

Выпуск: 

Схожі статті