Зручно, швидко, за спасибі

Служба «Соціальне таксі» запрацювала у Подільському районі. Вона створена при КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району». 

Куяльницька об’єднана територіальна громада передала в службу спеціально обладнаний автомобіль для перевезення інвалідів, які мають порушення опорно-рухового апарату. Основна мета – забезпечити соціальну адаптацію інвалідів, їхнє пересування до лікувальних закладів, державних установ та закладів культурної сфери.

Спеціальний автомобіль обладнано пасажирським підйомником, кріпленням для візків та кондиціонером. Це авто призначене для транспортування двох осіб у візках і трьох супроводжуючих.  Обслуговує громадян постійний водій, медична сестра та соціальний працівник.

Автомобіль облаштований так, що у водія є постійний доступ до пасажирів з тим, щоб при необхідності  надати їм допомогу.

Нагадаємо, що Куяльницька сільська об’єднана територіальна громада складається із 16 старостинських округів, які охоплюють 62 населених пункти, а це понад 26 тис. жителів. З них 105 осіб з інвалідністю. 

Раніше інвалідам самотужки доводилось долати відстань до 40 км. А тепер треба буде тільки зателефонувати до центру первинної медико-санітарної допомоги Подільської районної лікарні, де реєструються виклики за кілька днів до поїздки. 

Куяльницька громада надає багато уваги людям, які обмежені у своїх можливостях. Соціальне таксі – це один із пунктів нашої уваги до людей. Їхні проблеми ми будемо тримати на контролі і вирішувати, - сказав голова Куяльницької громади Сергій Паламарчук.

Зазначимо, що потребуючі зможуть скористатися цим таксі один раз на місяць в робочі дні з 08.00 до 16.30, у вихідні та святкові - у випадку екстреної поїздки.

 

Выпуск: 

Схожі статті