Згадали поіменно

Любашівський-Окнянський райони

29 серпня, у  День пам’яті захисників України, вшанували патріотів, які загинули в боротьбі за незалежність, за суверенітет і територіальну цілісність України. На Донбасі загинуло понад 170 уродженців Одещини. 

На Любашівщині вшанували світлу пам’ять любашівчанина Олександра Друзя, який загинув 16 серпня 2014 року в районі с. Благодатне Донецької області внаслідок обстрілу  з БМ-21 «Град». Йому було 19 років. 

Пом’янули старшого сержанта «Одеського прикордонного загону» Віктора Чалапка, уродженця с. Троїцького. Помер він 7 червня 2015 року. 

Серед героїв — виходець с. Ясенове Друге,  командир батальйону «Київська Русь» Олександр Гуменюк. Його  життя обірвалось 15 серпня 2014 року в зоні проведення АТО.

На цвинтарі смт Любашівка поховано уродженця с. Коханівки Ананьївського району Вадима Матросова, який воював у батальйоні «Донбас» і загинув в бою 8 вересня 2016 року. 

Офіційно визнано загиблим старшого солдата Збройних сил України Олександра Котюжи́нського (4.02.1992 - 22.07. 2014 рр.) з Агафіївки. Його прах досі не впізнано. 

В селищі Окни біля пам’ятника загиблим у зоні проведення АТО/ООС відбувся скорботний мітинг.  Троє молодих, сповнених сил та енергії, уродженців краю - Микола Антипов, Надія Морозова і  Вадим Сапеску - загинули, захищаючи Україну на сході країни. 

Вічна і світла їм пам’ять!

Выпуск: 

Схожі статті