Спільними зусиллями

Приймально-діагностичне відділення екстреної та невідкладної допомоги (Emergency department) відкрито в КНП «Іванівська ЦРЛ». Аналогічні відділення вже працюють в Окнянському, Болградському, Балтському, Арцизькому районах та Маяківській ОТГ. Сьогодні телемедична мережа Одеської області охоплює 84 медичні заклади.

–Одеська область входить до національного пілотного проекту щодо розвитку екстреної медичної допомоги. У її межах планується оновлення парку санітарного автотранспорту – придбання 130 автомобілів швидкої допомоги, та оснащення навчально-тренувального відділу КУ «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф», – розповідає  в.о. голови  ОДА  Світлана Шаталова. – Триває розбудова мережі реперфузійних центрів для лікування пацієнтів з гострим інфарктом міокарду, завдяки чому тільки за першу половину 2019 року вже врятовано більше ніж 1000 життів! 

В. о. головного лікаря КНП «Іванівська ЦРЛ» Вадим Гудима продемонстрував гостям якість рентгенологічних знімків, кабінет телемедицини та палати для хворих, обладнані сучасними ліжками. Також ремонтуються відділення травматології з операційною і зручними палатами. 

– Ми маємо багато планів, реалізація яких відчутно поліпшить якість наданих медичних послуг населенню нашого та сусідніх районів. Завдяки співпраці із сільськими головами, депутатським корпусом нам вдалося реалізувати цей проект за рахунок коштів районного та місцевих бюджетів сільських рад. Зокрема,  Бузинівська сільська рада виділила на районну лікарню більше мільйона гривень. За ці кошти проведено капітальний ремонт, встановлено сучасну медичну апаратуру,  а цифровий рентгенапарат переданий медикам в рамках реалізації обласної цільової програми «Доступна медицина 2018-2020 рр.». І мені дуже приємно, що, згуртувавшись разом, ми досягли значного результату, —  підкреслив голова РДА Віктор Лобач. 

Присутні також відвідали пологове та хірургічне відділення, поспілкувалися з медичними персоналом та пацієнтами. Керівник області С. Шаталова побувала у відремонтованому Палаці культури та перевірила підготовку до початку навчального року опорного закладу «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Бориса Дерев’янка». 

Выпуск: 

Схожі статті