Центр, де дбають про ветеранів

В Ананьєві відчинив свої двері перший на півночі Одещини Центр відпочинку та реабілітації учасників АТО/ООС і членів їхніх сімей. До створення цього соціального закладу долучилися волонтери з організації «Великі серця», вигравши обласний грант на свій проект у сумі 135,5 тис. грн, самі ветерани, небайдужі співгромадяни та представники влади. Очільниця волонтерів Ганна Самотей за 5-річну подвижницьку працю щодо підтримки ЗСУ і ветеранів бойових дій на Донбасі відзначена Подякою департаменту соціальної та сімейної політики обласної державної адміністрації. 

У відремонтованому приміщенні центру встановлені більярдний і тенісний столи, спортивні тренажери, обладнані дитяча ігрова кімната і масажний кабінет. Впорядкована і прилегла територія.  На відкриття завітали заступник директора департаменту соціальної та сімейної політики ОДА Тетяна Дементьєва, головний консультант Національного інституту стратегічних досліджень Дмитро Колцун, голова РДА Ганна Карпова.

Говорилося, що, внаслідок війни на сході нашої країни, кількість учасників бойових дій щоразу збільшується. І сьогодні в Ананьївському районі мешкають 264 ветерани  АТО/ООС. Після фронту вони та їхні родини потребують психологічної реабілітації та просто людської підтримки.

В селищі Окни коштом громади відремонтовано оселю родини трагічно загиблої влітку 2017 року Надії Морозової, яка служила за конт­рактом у 59-й бригаді під Волновахою. Тепер її мати та шестирічний син  мешкають у гарних умовах. 

На знімку: на відкритті соціального  центру 

Фото Світлани Байкалової

Выпуск: 

Схожі статті